• Новак
MYRU 3D Печатење Водоотпорен Кула Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

MYRU 3D Печатење Водоотпорен Кула Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

DEN 767.52
DEN 729.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Еко-пријателски,
Mildew Отпорни,со куки
2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm,120 (ширина) X180 (должина) cm,
150 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X180 (должина) cm,
200 (ширина) X180 (должина) cm, 180 (ширина) X200 (должина) cm
3)Машина За Миење Ладно.Не кајгана или собори сува
4)Пакет : 1 парче туш завеса,не се вклучуваат бања мат.

Декларирани спецификации

Големина:
120cm x 180cm, 150cm x 180cm, 180cm x 180cm, 200cm x 180cm, 180cm x 200cm, 100cm x 180cm
Бренд Име:
MYRU
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Полиестер
Стил:
Европа
Шема:
Сценско

Комплементите на стоката

Фанки Туш Завеса Печурки Замав Виси Од Печурки Дива Трева и Растенија Соновни Атмосфера Црвена Армија Зелена боја на слонова

Полиестер Туш Завеса Музика Оркестарот Апстрактна Слика Позадина со Гитара Белешки Ѕвезда Зрак Како Ди

DEN 1209.00 2370.24

Најдобри Убаво Еко-пријателски Обичај Уникатен Анимација девојка @2 Ткаенина Модерна Туш Завеса бања Водоотпорен за себе H0220-99

·Методи За ПлаќањеВо моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и д

DEN 807.00 1583.52

Уникатен Туш Завеса Мозаик Керамички Стил Фрактал Риба Икона во Длабочината на Аквариум Море Илустрација Небото и Темно Сина,

Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт

DEN 1209.00 2370.24

Модерната Обичај Зелена природни Бамбус Туш Завеса Нови пристигнување Ткаенина Полиестер бања Со Куки Популарни Додатоци

сад{ширина : 1200px9}}.5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линиј

DEN 574.00 1103.52