• Новак
Античкиот Црвен Бакарен Ѕид Монтирани Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Носителот Двојна Контрола Када Миксер Чешми + Handspray lrg566

Античкиот Црвен Бакарен Ѕид Монтирани Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Носителот Двојна Контрола Када Миксер Чешми + Handspray

DEN 8927.52
DEN 6249.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).4 mm
Материјали :
Месинг.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.

Декларирани спецификации

Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Број На Модел На:
lrg566
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Стил:
Традиционалната
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Комплементите на стоката

10 Инчен Квадратен Дожд Туш Глави Вградени Кутија Тапа Вентил Хром Месинг Бања Производи Топол И Ладен Туш Миксер Тапа Сет

Опис На ПроизводотХром Полиран Туш Тапа Сет За БањаИнсталација ТипЅидМонтираниМатеријалДувачкиотЗав

DEN 11326.00 16656.00

Античкиот Црвен Бакарен Ѕид Монтирани Бања 7.7 инчен Круг Водопад Дожд Туш Тапа Наместен на Двоен Крст се Справи со Када Миксер

Боја : Ве молиме погледнете фотографијата Врвен квалитет, Ниска цена Опремени со капеслободен керамичк

DEN 6753.00 10079.52

слободен испорака на високо квалитетни бања сокриени врнежи квадратни туш поставена славина ѕид монтирани туш за полнење B-S0808T

Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучен

DEN 4675.00 5312.16

Луксузна Златна Полиран Месинг Ѕид Монтирани Бања Врнежи Дожд Туш Тапа Наместен на Двоен Крст се Справува со Када Миксер Допрете

Други : Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.Сите предмети ќе биде предаден во рок о

DEN 6753.00 10079.52

Едноставна Поставени бања producks туш тапа хром, Туш тапа туш главата во собата, Бакар туш тапа не ' рѓосувачки челик црева

Едноставна Поставени бања producks туш тапа хром, Туш тапа туш главата во собата, Бакар туш тапа не ' рѓосува

DEN 3421.00 5898.24

Туш Чешми Месинг Црна Када Тапа Плоштадот Цевка Еден Справи со Врвот Дожд Туш Со Лизгачот на Лентата за Ѕид Вода Миксер Допрете

6)Минимален притисок барање за славина е 1 Бар7)тапа помина professinal тест за студ, топлина, висок притисок со

DEN 10944.00 16836.96

Ѕидот Монтирани Бања Црно Масло Протри Бронза Еден Управувачот Двојна Контрола Дожд Туш Тапа Поставите Миксер Допрете Whg157

Connection Type : Стандардна 1 / 2" Додатоци : На сите приклучоци се вклучени Опремени со капеслободен керамички д

DEN 6240.00 9599.52

Античкиот Црвен Бакарен Ѕид Врнежи Дожд Туш Систем Рака Туш Главата во Собата Двојна Керамички се Справува Допрете arg555

Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Наплата & Политика На Враќање : Ако н

DEN 6432.00 9599.52

Античкиот Бања туш тапа поставите месинг, Бакар туш тапа поставите врнежи од дожд туш главата, Ѕид монтирани туш тапа миксер

Античкиот Бања туш тапа поставите месинг, Бакар туш тапа поставите врнежи од дожд туш главата, Ѕид монти

DEN 2009.00 2954.40

Кориснички 2/3/4/5 брзини завртка тема/интубација стил сплит вентил тапа, туш кабина мешање вентил за вода допрете без поврзување

Кориснички 2 / 3 / 4 / 5 Опрема интубација / завртка тема туш кабина мешање сплит вентил тапа без поврзување

DEN 1991.00 2095.68