• Новак
Хром Месинг Бања Ѕид Монтирани Двојна Рачка Дожд Туш Тапа Сет со Clawfoot Када Миксер Допрете Wcy351

Хром Месинг Бања Ѕид Монтирани Двојна Рачка Дожд Туш Тапа Сет со Clawfoot Када Миксер Допрете Wcy351

DEN 9119.52
DEN 5928.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.4 mm
Материјали :
Месинг.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Врвен квалитет, Ниска цена.

Декларирани спецификации

Тип:
Бања & Туш Чешми,Бања & Туш Чешми
Број На Модел На:
Wcy351
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Стил:
Современа
Големина:
8 inch
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот

Комплементите на стоката

Луксузна Златна Полиран Месинг Ѕид Монтирани Бања Врнежи Дожд Туш Тапа Наместен на Двоен Крст се Справува со Када Миксер Допрете

Connection Type : Стандардна 1 / 2" Додатоци : На сите приклучоци се вклучени.Димензија (инчи) : Ве молиме видете сл

DEN 7396.00 11039.52

Гроздобер Ретро Црвен Бакарен Ѕид Монтирани Бања 8 инчен Круг Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Керамичка Рачка Када Миксер Допрете

Други : Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.Димензија (инчи) : Ве молиме видете слик

DEN 6753.00 10079.52

Кориснички 2/3/4/5 тема/интубација поврзување тапа топла и ладна вода, допрете го вклучите/сепаратор,Бања туш кабина мешање вентил

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

DEN 2006.00 2111.52

Античкиот Црвен Бакарен Ѕид Врнежи Дожд Туш Систем Рака Туш Главата во Собата Двојна Керамички се Справува Допрете arg555

Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Наплата & Политика На Враќање : Ако н

DEN 6432.00 9599.52

Античкиот Бања туш тапа поставите месинг, Бакар туш тапа поставите врнежи од дожд туш главата, Ѕид монтирани туш тапа миксер

Античкиот Бања туш тапа поставите месинг, Бакар туш тапа поставите врнежи од дожд туш главата, Ѕид монти

DEN 2009.00 2954.40

Ѕидот Монтирани Бања Црно Масло Протри Бронза Еден Управувачот Двојна Контрола Дожд Туш Тапа Поставите Миксер Допрете Whg157

Connection Type : Стандардна 1 / 2" Додатоци : На сите приклучоци се вклучени Опремени со капеслободен керамички д

DEN 6240.00 9599.52

Луксузна Златна Полиран Месинг Ѕид Монтирани Бања Врнежи Дожд Туш Тапа Наместен на Двоен Крст се Справува со Када Миксер Допрете

Други : Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.Сите предмети ќе биде предаден во рок о

DEN 6753.00 10079.52