• Новак
Керамички R36 Директно се повлече 50mm тубуларна clincher јаглерод тркала столб 1420 патот тркала велосипед на патот циклус тркала велосипед тркала

Керамички R36 Директно се повлече 50mm тубуларна clincher јаглерод тркала столб 1420 патот тркала велосипед на патот циклус тркала

DEN 29280.00
DEN 24010.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен

Модел : 50mm длабочина 23mm ширина со мат финиш clincher јаглерод wheelset столб 1420 краци Rim длабочина : 50mm Rim ширина : 23mm Rim тип : Clincher Материјал : Toray 700c целосна јаглерод влакна Крај : Сјајни/Мат Ткаат : 1k/3k/12k/ud Логото paining : Прилагодено е достапна Тежина : 1520g+/-20g Хаб : POWERWAY R36 Керамички Зборуваше дупки : 20-24 ЧАСА зборуваше боја : Црна Брадавица боја : брадавиците (Црвена/Црна/Сребрена) Брзо ослободување(skewers) : Inclued Одговара рамка За патот велосипед Casette тело : S/C Додатоци се вклучени 1 пар на skewers/2 пар накладките/rim лента/екстра зборуваше и брадавица Гаранција : 1 година контрола на Квалитет :
Сите помине EN стандард тест

Декларирани спецификации

боја:
clincher, тубуларна
Зборуваше Дупка:
16-22H
Големина:
700c
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Број На Модел На:
c50
Тркала Материјал:
јаглерод
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Бренд Име:
DAIRS
По завршувањето:
мат/gloosy

Комплементите на стоката

Најновите 700C Фиксна Опрема Песна Патот велосипед 12K целосна јаглерод 3 краци и тубуларна rim интегрирани велосипед wheelset

Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Една година гаран

DEN 11423.00 11423.04

светло за велосипед планински велосипеди DH прирабници 40X32mm спуст Цевки тркала со Novatec D791 26 инчи имајќи центри јаглерод

Внатрешни кабел за рутирање : целосна внатрешна кабел рутирање за сопирачки и shifter кабли одржува најчис

DEN 21161.00 22512.00

2 парчиња Нови 700C 50mm тубуларна прирабници најсветлите Патот велосипед мет заврши 12K целосна јаглерод влакна велосипед тркала

Испорака : 1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет

DEN 7899.84

Најновите 700C пред 38mm+задни 50mm Патот велосипед мат 3K целосна јаглерод велосипед тркала clincher rim со базалт кочница површината

3 Контактирајте со нас преку email или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни ил

DEN 8484.00

60*25мм широк столб 1420 брзина т clincher прирабници тркала центар собранието 11 брзина на Карбонски влакна тркала 700c зборуваше

60*25мм широк столб 1420 брзина т clincher прирабници тркала центар собранието 11 брзина на Карбонски влакна трк

DEN 21197.00 23040.00