• Новак
Керамички powerway R13 38mm тубуларна јаглерод тркала столб 1432 патот clincher 700C тркала велосипед на патот тркала UD мат тркало велосипед

Керамички powerway R13 38mm тубуларна јаглерод тркала столб 1432 патот clincher 700C тркала велосипед на патот тркала UD мат

DEN 26400.00
DEN 22440.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Модел : 38mm длабочина 23mm ширина со мат финиш clincher јаглерод wheelset столб 1432 краци Rim длабочина : 38mm Rim ширина : 23mm Rim тип : Clincher Материјал : Toray 700c целосна јаглерод влакна Крај : Сјајни/Мат Ткаат : 1k/3k/12k/ud Логото paining : Прилагодено е достапна Тежина : 1450g+/-20g Хаб : POWERWAY R13 Керамички Зборуваше дупки : 20-24 ЧАСА зборуваше боја : Црна Брадавица боја : брадавиците (Црвена/Црна/Сребрена) Брзо ослободување(skewers) : Inclued Одговара рамка За патот велосипед Casette тело : S/C Додатоци се вклучени 1 пар на skewers/2 пар накладките/rim лента/екстра зборуваше и брадавица Гаранција : 1 година контрола на Квалитет :
Сите помине EN стандард тест

Декларирани спецификации

боја:
clincher, тубуларна
Зборуваше Дупка:
16-22H
Број На Модел На:
C38
Големина:
700c
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Тркала Материјал:
јаглерод
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Бренд Име:
DAIRS
По завршувањето:
мат/gloosy

Комплементите на стоката

2017 Најновите Деца Момчето Велосипед Велосипед Помошни Тркала Трепка за 12/14/16inch Велосипед возење Велосипед Велосипед Обука

ИМЕ : 2016 година Најновите Деца Момчето Велосипед Велосипед Помошни Тркала Трепка за 12 / 14 / 16inch Велосипед

DEN 1384.80

Најновите 700C Фиксна Опрема Песна Патот велосипед 12K целосна јаглерод 3 краци и тубуларна rim интегрирани велосипед wheelset

Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Една година гаран

DEN 11423.00 11423.04

Најновите 700C пред 38mm+задни 50mm Патот велосипед мат 3K целосна јаглерод велосипед тркала clincher rim со базалт кочница површината

3 Контактирајте со нас преку email или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни ил

DEN 8484.00

Најновите 700C пред 38mm+задни 50mm Патот велосипед мат 3K целосна јаглерод велосипед тркала clincher rim со базалт кочница површината

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.2 Настава : тежината и големината ние

DEN 8484.00

MTB велосипед wheelset CNC rim Планински велосипедизам Велосипеди тркала четири лежишта 11 Брзина Трки Шест Завртки Диск wheelset

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 9377.00 10536.00

STELIOS Планински велосипеди тркала алуминиум алуминиумски тркала диск кочница тркала 26inch / 27.5 ИНЧЕН ТРКАЛА 24 дупка зборуваше

35 "; Надеж : стандард ултрависок притисок 20 MM широк оригинални гуми подлога; Етикетирање : блескави шарен

DEN 3884.00 4315.20