• Новак
Најновите 700C 50mm Патот/Фиксна Опрема/Песна велосипед мат twill 3K целосна јаглерод влакна велосипед тркала clincher rim 23 ширина 25мм Слободен брод

Најновите 700C 50mm Патот/Фиксна Опрема/Песна велосипед мат twill 3K целосна јаглерод влакна велосипед тркала clincher rim 23

DEN 5279.52

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. дупки може да се прилагоди,Ако треба и други дупки , ве молиме да бидат слободни да контакт .
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.

Декларирани спецификации

боја:
16 дупки, 18 дупки, 18 дупки G3 стил, 20 дупки, 21 дупки, 21 дупки G3 стил, 24 дупки, 28holes, 32 дупки, дупки 36
По завршувањето:
сјај / мет (default мет)
Бренд Име:
QILEFU
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Број На Модел На:
50mm clincher rim-twill 3K
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
16/18/18 G3/20/21/21 G3/24/28/32/36 дупки
Тркала Материјал:
twill 3K јаглерод влакна
Применливи Велосипед:
Патот Велосипед / Нумера / Фиксна Опрема Велосипед
Rim ширина:
23 / 25мм(default 23mm)
државната:
100% нови

Комплементите на стоката

Најновите 700C пред 50mm+задни 60mm тубуларна прирабници Патот велосипед мат 3K целосна јаглерод велосипед wheelset центри аеро

Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!.2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помал�

DEN 13439.00 13439.04

Најновите 700C пред 38mm+задни 50mm Патот велосипед мат 3K целосна јаглерод велосипед тркала clincher rim со базалт кочница површината

3 Контактирајте со нас преку email или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни ил

DEN 8484.00

светло за велосипед планински велосипеди DH прирабници 40X32mm спуст Цевки тркала со Novatec D791 26 инчи имајќи центри јаглерод

Внатрешни кабел за рутирање : целосна внатрешна кабел рутирање за сопирачки и shifter кабли одржува најчис�

DEN 21161.00 22512.00

Најновите 700C Фиксна Опрема Песна Патот велосипед 12K целосна јаглерод 3 краци и тубуларна rim интегрирани велосипед wheelset

Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Една година гаран�

DEN 11423.00 11423.04

2 парчиња Нови 700C 50mm тубуларна прирабници најсветлите Патот велосипед мет заврши 12K целосна јаглерод влакна велосипед тркала

Испорака : 1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет �

DEN 7899.84

2017 Најновите Деца Момчето Велосипед Велосипед Помошни Тркала Трепка за 12/14/16inch Велосипед возење Велосипед Велосипед Обука

ИМЕ : 2016 година Најновите Деца Момчето Велосипед Велосипед Помошни Тркала Трепка за 12 / 14 / 16inch Велосипед

DEN 1384.80