• Новак
LCD Монитор Флеш Заградата Носителот на Топката Главата Топла Чевли Адаптер за да го 1/4 Завртка Планината dslr фото Камера Додатоци - 107

LCD Монитор Флеш Заградата Носителот на Топката Главата Топла Чевли Адаптер за да го 1/4 Завртка Планината dslr фото Камера Додатоци

DEN 442.08
DEN 362.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Оваа топка глави работа и заклучување се многу добри. Тоа може да се со стојат тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.
Топката главата топла чевли планината со 1/4" завртка за dslr фото camers како што е Канон, Nikon, Pentax, Panasonnic, Fujifilm & Кодак.
Овој метал планината слајдови во камерата е додаток чевли и им овозможува на LCD монитор, ПРЕДВОДЕНА lighte и други accessonries да биде прикачен на врвот и на вртливата 360 степени и навалување 90 степени.
Со 1/4" завртки,можете исто така да во кабина на рамо со 1/4" навој дупка, алуминиум легура црна оксидација процес, мазна и издржливи, се чувствуваат добро, елегантна и убава.
Пан : 360 степени
Нето Тежина : 104g
Максимално Оптоварување : 2kg
Пакетот Вклучува :
1 x Топла чевли се качи
1 x Мали spanner
1 x 1/4" Завртка

Декларирани спецификации

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
107
Бренд Име:
ACCSTORE
боја:
Црна
Нето тежина:
104g

Комплементите на стоката

YUNTENG YT-950 Професионални Течност Влечете Навалите Пан Амортизацијата Главата Видео dslr фото Камера Tripod Главата и со Рачка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2YUNTENG YT950 е со полно опремен видео и dslr фото камера tripod глава која со брзо ослободување плоч�

DEN 1413.00 1535.52

Benro S2 Професионални Компактен Видео Течност Главата Хидраулични Амортизацијата Панорамски Tripod Главата За dslr фото Видео

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да п

DEN 4058.00 4272.00

PULUZ 2 Начин Пан/Навалите Tripod Главата Панорамски Птица Гледате Фотографија Главата w/Брзо Ослободување Плоча 3 Меур Ниво

Не се лизга брзо ослободување плоча со 1 / 4 инчи завртка, погоден за повеќето dslr фото & SLR фото апарати.8*7cm �

DEN 2514.00 2957.28