• Новак
XILETU LSW-100 100mm Половина Топката Алуминиум Легура Tripod Сад Адаптер за Sachtler Gitzo Manfrotto Видео Течност Глава

XILETU LSW-100 100mm Половина Топката Алуминиум Легура Tripod Сад Адаптер за Sachtler Gitzo Manfrotto Видео Течност Глава

DEN 1678.56

Достапност
Производот е достапен

100mm Топката Сад Адаптер Погоден за Gitzo Manfrotto Sachtler Видео Течност Главата Функција: 1.Sachtler Стандард 2.За Manfrotto,Gitzo 3.100 mm Пакет Листа: 1.LSW-100 *1pcs 2.Сандак *1pcs

Декларирани спецификации

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LSW-100
Бренд Име:
XILETU
боја:
Црна

Комплементите на стоката

LCD Монитор Флеш Заградата Носителот на Топката Главата Топла Чевли Адаптер за да го 1/4 Завртка Планината dslr фото Камера Додатоци

Опис : Оваа топка глави работа и заклучување се многу добри Тоа може да се со стојат тешки товари, заклуч�

DEN 362.00 442.08

PULUZ 2 Начин Пан/Навалите Tripod Главата Панорамски Птица Гледате Фотографија Главата w/Брзо Ослободување Плоча 3 Меур Ниво

Не се лизга брзо ослободување плоча со 1 / 4 инчи завртка, погоден за повеќето dslr фото & SLR фото апарати.8*7cm �

DEN 2514.00 2957.28

YUNTENG YT-950 Професионални Течност Влечете Навалите Пан Амортизацијата Главата Видео dslr фото Камера Tripod Главата и со Рачка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2YUNTENG YT950 е со полно опремен видео и dslr фото камера tripod глава која со брзо ослободување плоч�

DEN 1413.00 1535.52

Benro S2 Професионални Компактен Видео Течност Главата Хидраулични Амортизацијата Панорамски Tripod Главата За dslr фото Видео

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да п

DEN 4058.00 4272.00