• Новак
Преносни Бебе Toddle Дете Tricycle Велосипед Количка Шетач Отстранлив Да се Мијат Трансформатор Tricycle Pushchair Pram Велосипед 12M~6Y

Преносни Бебе Toddle Дете Tricycle Велосипед Количка Шетач Отстранлив Да се Мијат Трансформатор Tricycle Pushchair Pram Велосипед

DEN 2580.96

Достапност
Производот е достапен


Спецификација :
Име на производ Бебе tricycle шетач Функција
Пренослив,пренослив,со висок квалитет,3 C сертификација Погодни за Возраста
12 M~6 Y Тежина 9 КГ Пакување Големина 64*33*39 CM Материјал во детали : 1.Рамка на високо квалитетни јаглероден челик 2.други Материјали памук+полиестер; Тркало : ЕВА пенење(гума и пластика)
Боја : погледнете како слики
Пакетот вклучува : 1 сет x бебе шетач
Ве молиме имајте во предвид : хумор h растат на ки дс, некои par ts може да биде r emova ранливите да се трансформира како не um brella tric ycle,или рем о пет гнојот h h некоја dle како tric ycle велосипед..
Некои делови како заокружено во црвена боја r се отстранува w hich се толку conven јас ent да се мие и чисти..
Ние, исто така, se nd некои шетач додатоци ( како бел , победи dmill,хан ging играчки и др.) како подарок за y нашите d ecorati o n во вас р интерес.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Strolex
Број На Модел На:
STX-032
Возраст Опсег:
10-12M,13-18 МИЛИОНИ,19-24M,2-3Y,4-6Y
сертификација:
3C
Товарот:
50 кг
Е Свитлива:
Yes
3C:
Сертификат Број
Бар-кодот:
No
тркала:
Tricycle
Функција:
Пренослив,кој се одвојува,добар квалитет
Рамка Материјал:
Јаглероден Челик
Материјал на тркала:
ЕВА пенење
Тип:
Детето tricycle шетач

Комплементите на стоката