• Новак
Среќен Ноќта На Вештерките Дизајни За Печатење Tote Кеса За Шопинг Храна Погодност Жените Рамо Бело Платно Рака Кеси Полна Месечина Ноќ

Среќен Ноќта На Вештерките Дизајни За Печатење Tote Кеса За Шопинг Храна Погодност Жените Рамо Бело Платно Рака Кеси Полна Месечина

DEN 767.52
DEN 545.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен

Како Да Се Прилагоди На Вашиот Tote Торба? Pls Ми Испратите вашиот Дизајн или Слика или Текст и оставете порака.Среќен Ноќта На Вештерките Дизајни За Печатење Tote Кеса За Шопинг Храна Погодност Жените Рамо Бело Платно Рака Кеси Полна Месечина Ноќ
Ние сме печатење фабрика која maily произведува 3 D Дигитално печатење drawstring торба, pillowcase, перница маска, престилка, doormat и така натаму. По нарачка, ние ќе се направи распоред за да u се провери, па обичај цел ќе се одложи.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Направи овој шопинг tote вашиот нов омилен намирници торба, библиотека tote, училишни торби за плажа или tote. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред.Време на испорака : a. Примероци :
1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Ве молиме овозможи 1 - 2 cm грешка поради прирачник за мерење.
>Имаме многу производи како Pillowcase, Перница Маска, туш завеси, патосници, вратата душеци, garedn знамиња, Чаши, Престилка ектс.
> Ние поддршка за промет на големо и пад на превозот,повеќе квантитет повеќе понуди,ако треба,pls контактирајте со нас.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. ние сме професионален дизајнер на тимот измената на задоволително стил за вас,ние сме најмногу advaned продукции линија да им служи на вашиот обработка на побарувачката.

Декларирани спецификации

Големина:
45cmX45cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LANVERA
Декорација:
Цвеќиња,Цртан Филм За Печатење,Ниту Еден
Број На Модел На:
STDWS005
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Обвивка Материјал:
Никој
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Плоштад
торба ткаенина:
бело платно
Шема:
Среќен Ноќта На Вештерките Ден
Печати:
Моделот Печатење
Пол:
Девојки, Жени, Деца Мажи
Производот:
шопинг торба за складирање
Кеси:
Двете Страни Печатење
патна торба:
Моден
Кориснички Торба:
Може да се Слика,Логото
обичај торба:
за подарок
превозот:
слободни

Комплементите на стоката

AETOO Оригинални кожа мажите торба чанта рамо Гласник торба ретро повремено рачно изработени избрише носталгични стар човек торба

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛГорниот Слој Вистински Cowhide КожаПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,

DEN 6986.00 13699.20

KUNDUI куфер жени мажи патна торба Задебелување на алуминиум легура лаптоп Големи лента со алатки / lockable чување на Екранот

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот на производи и Назад ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВ

DEN 5127.00 6032.16

Папагалот Цвет И Водител На Печатени Tote Кеса За Шопинг Храна Погодност Жените Рамо Платно Рака Кеси Две Двострано Печатење

Секој tote торба мерки 17.Време на испорака : a.Овие промени се купувачот одговорност Actural боја може да биде

DEN 545.00 767.52

Лаптоп Торба за 12-14-инчен Лаптоп И Таблет Компјутер Електронска Опрема На Различни Големини Мека На Заштита Опрема Безбедно

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме 2 Објектот боја се при

DEN 645.00 1074.24