• Новак
Чипка Мат Опкружен 1PCS/многу Љубов Олеснување Печење Алатки Кујна Додатоци Торта Декорирање Алатки Силикони Фондан Цвет Калапи

Чипка Мат Опкружен 1PCS/многу Љубов Олеснување Печење Алатки Кујна Додатоци Торта Декорирање Алатки Силикони Фондан Цвет Калапи

DEN 187.20
DEN 131.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав ден
За да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стока
Чипка Мат Опкружен 1 PCS/многу Љубов Олеснување Печење Алатки Кујна Додатоци Торта Декорирање Алатки Силикони Фондан Цвет Калапи
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Производот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odel 50-132 Производ Големина
10.3 * 10.3 * 0.4 cm тежина на Производот
56g Производ, Материјал за Храна одделение Силиконски

Декларирани спецификации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
BEIGUAN
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
50-132
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки

Комплементите на стоката

Цртан филм Џуџиња снежана 3D чоколадо сапун Габи, DIY фондан торта декорирање алатки силиконски калап кујнски прибор за печење

Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да контактирате со нас од страна на трговија со да

DEN 144.00 168.00

Божиќ Снегулка Дизајн Силиконски Калапи Чоколадни Бонбони 3D Фондан Мувла Торта Алатка Шеќер Занает Торта Декорација Нови

2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Ако имате било какви прашања или има б

DEN 115.00 156.96

1PC/Многу Темата ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Дух Форма на Силиконски Калап Кол 7.2*0.7 cm Мини Дизајн Cupcake Торта Декорирање

1 PC / Многу Темата ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Дух Форма на Силиконски Калап Кол 7.2*0.7 cm Мини Дизајн Cup

DEN 97.00 138.24

1PC Цвеќиња Форма Силикони Торта Декорирање Габи, Бонбони Колачиња Чоколадо Фондан Паста за Печење Мувла Трајни Перат Обновливи

Цвеќиња Форма Силикони Торта Декорирање Габи, Бонбони Колачиња Чоколадо Фондан Паста За Печење Мувла Т

DEN 109.00 145.44

Чипка шема Цвеќиња декорација алатка торта вртење на работ на Силиконски Калап Украсување Алатки чоколадо шеќер уметност прикажува

повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни инф

DEN 79.00 143.04

Силиконски Торта Леб Десерти Пекарница Алатка 8 Дупки Љубов Срце Облик крофна doughnut Калап за Печење Silcon Кифла Чаши Сапун

Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,прем

DEN 259.00 287.52

1pcs Нов стил 16-Дупки Изразување Мачка Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Чоколадо/Мраз/Желе/Пудинг DIY Мувла

)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротc ommitment : *имаме сопствена фабрика; *Врв

DEN 326.00 383.52

Ангел Девојка & Виолина & Месечината Ѕвезда Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење

Ангел Девојка & Виолина & Месечината Ѕвезда Силикони Фондан Сапун 3 D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чокола

DEN 145.00 204.96

Aomily Трајни Силикони Вафли Решетки Торта Мувла Топлина Доказ Чоколади Кујна бели печива Леб Рерна Мраз Кутија Heathly Мека

Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пак

DEN 163.00 191.52

4Pcs Кинески Знаци Нова Година Поздравам Шема Торта Страна Матрицата Фондан Торта Декорирање Образец Колачиња Матрицата Дизајн

Напомена : Овие stencils може да се користи во голем број на начини и со различни материјали, кралската шлаг,

DEN 312.96

БЕЈКЕР ДЕПО 7 Дупка Nonstick Силикони Палачинка Создателот Јајце Прстен Создателот Силикони Палачинка Мувла Јајце Алатки Лесно

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВ

DEN 193.00 276.00

Нова година силиконски калап Божиќ 3d Вреќа на Дедо Мраз и подароци свеќи калап сапун калапи за Божиќ украси за нова година

30ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на деловиводат за исчезнати пред

DEN 730.00 810.72

Снешко Форма Торта Мувли и Габи, од не ' Рѓосувачки Челик Бисквит Умре Cookie Овошје Секачи DIY Печење Алатки Деца Божиќ Партија

Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.Ви благодариме !За Производи : Сите слики биле 100% однесен со вис

DEN 528.00