• Новак
21 Роденден Украси,Дваесет и едно Cupcake Toppers,Партија Оркестарот Црна/Злато,Сребро Сјајот Декорација Торта Додаток на Храна Зема

21 Роденден Украси,Дваесет и едно Cupcake Toppers,Партија Оркестарот Црна/Злато,Сребро Сјајот Декорација Торта Додаток на Храна

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен

10pcs cupcake toppers на пакет Материјали : Висок Квалитет Cupcake toppers ► 18 Големина 1.96 инчи широка и околу 2.1 инчи висок. ► Вкупна должина : околу 3.9". ***Ве молиме запомнете*** Бои може да се разликува малку поради monitor settings
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање :
Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот :
Ние имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,singpost, swisspost, signpost превозот итн. Во опсег на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни превозот според различни земји, за да се обезбеди најбрз на производот на вашиот раце.
Враќање Политика :
Ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
cupcake toppers
Материјал:
Картон
Бренд Име:
Виножито Девојка

Комплементите на стоката

Персоналните година прилагодите почетната буква балерина 1 торта topper + 12 cupcake toppers балерината декорација сјајот хартија

Ве молиме испратете цел порака до нас она име што треба откако ќе го постави цел.Ви благодариме однапре�

DEN 592.00 623.52

24pcs бесплатен превозот Ласерски Сече Сјајот на Круната Свадба Cupcakes Wrappers Печење Колачи Носители Роденден Торта декорација

Изборот ни е вистинскиот избор!Ве молиме скенирање Gracesky APP store да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )24pcs бесплатен п�

DEN 388.00 431.52

торта toppers сјајот балон хартија банер за Cupcake Обвивка Печење Првенство роденден чај партија свадба декорација бебе туш

Совршен за ДекорацијаИме : торта toppersМатеријал : хартијаГолемина : прибл 10.4*11.8 cmТежина : appox од 1,5 грамаБој

DEN 125.00 145.92

Декорација Mariage Невестата & Младоженецот Неколку Силуета Cupcake Topper Акрилик Црна Свадба Партија Булчински Туш Декорација

Декорација Mariage Невестата & Младоженецот Неколку Силуета Cupcake Topper Акрилик Црна Свадба Партија Булчински

DEN 902.00 959.52

Невестата & Младоженецот Смола Кукла Торта Topper Свадба Неколку Торта Стојат Topper Ангажирање На Церемонијата За Торта Figurine

Бесплатен Превозот Невестата & Младоженецот Смола Кукла Торта Topper Свадба Неколку Торта Стојат Topper Анга�

DEN 775.00 815.52

10pcs Сјај (0-9) Броеви Персоналните Торта Topper Свадба, Роденден Крштевка Крштевањето Cupcake Партија Украси за Печење ги Собереш

Пост Воздух Пошта Испорака време е за 1539days EMS времето за испорака е за 729 days Локација за подигнување на вр

DEN 163.00 191.52

4 Бои Љубов Семејството На Младоженецот, Невестата Г-Дин & Г-Ѓа Акрилик Торта Знамиња Topper За Свадба Годишнината Партија Торта

4 Бои Љубов Семејството На Младоженецот, Невестата ГДин & ГЃа Акрилик Торта Знамиња Topper За Свадба Годишн�

DEN 88.00 103.20