• Новак
13X37mm Мали метални snap кука хардвер за bags' синџир долго рака куки рачно изработени куче поводник метал додаток

13X37mm Мали метални snap кука хардвер за bags' синџир долго рака куки рачно изработени куче поводник метал додаток

DEN 2159.04

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

боја:
злато, светлина злато, сребро, пиштол црна, бронза
Бренд Име:
nolvo светот
Тежина:
as description
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
snap кука
Тип:
кука
Метал Тип:
Цинк Легура
Употреба:
DIY торби,паричници,briefcase,багаж
Метал Име:
Snap кука,куче поводник метал
Го прилагодите вашиот лого:
Yes
Го прилагодите вашиот логото MOQ:
1000 Парчиња
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели

Комплементите на стоката

Алатка случај лента со алатки куфер отпорност запечатени водоотпорен ABS случај безбедносна опрема камера случајот со пред-намалување

Информации за производотПроизводот број : 454Опис на производот : Надворешни големина : 335 x236x176mmВнатрешни

DEN 1445.00 1680.00

Торба за пропелер кука носителот количка за Виткање Чанта/Чанта/Торба Закачалка Табела Кука Висат Носителот Цвет Облик, со подарок

Торба за пропелер кука носителот количка за Виткање Чанта / Чанта / Торба Закачалка Табела Кука Висат Но�

DEN 4332.00 4560.00

50pcs 10pcs 4 бои Внатрешна 10мм Тон предизвика предвремени кука затворач метален клип вртливата куче поводник хардвер конектор

Информации за производот Име : Кука Количина : 10pcs и 50pcs Внатрешноста : 10мм Материјал : Цинк легура Слика : �

DEN 475.00 475.20

Прибор делови на пица за испорака торба извадете топлина зачувување кутија посебни Хром позлатен нерѓосувачки челик купот на

Добредојдовте на Packia ЕкспертИме : Хром позлатен чаша носителотМатеријал : нерѓосувачки челикСпецифика�

DEN 955.20

Strapper ќе Занитвам Чанти Ремени Жените торби за на Рака Жените торба Додаток кеси делови Кравја кожа икона торба појаси

Answer : ___________________________ Note : Ноктите се Цврсто,Различни Серија на Производство,Возбудлив Боја и Случајни Пр�

DEN 1075.00 1344.00

10Pcs Гроздобер Чанта Монети Чанта Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps Двојно Слоеви Спојки Бронза на Ѕвонење се Справи со 15.4x6.8cm

10 Pcs Гроздобер Чанта Монети Чанта Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps Двојно Слоеви Спојки Бронза на Ѕвонење с�

DEN 1319.00 1465.44

TANQU Кратко Долго Круг Флора Платно Ткаенина се Справи со Вметнување Поставата за Obag Класичен Мини О Торба Жените Кеси Рамо

СТАВИ @EXPStore00019 во Ali Express СТАН лентата за пребарување добиете купонотОпис на Материјалот : Флора платно т�

DEN 1158.00 1272.00