• Новак
Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок Колекции За Docuprint ДП C3300DX C3300 C2200 C 3300DX 3300 2200 CT350674 CT350670 Печатач

Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок Колекции За Docuprint ДП C3300DX C3300 C2200 C 3300DX 3300 2200 CT350674 CT350670 Печатач

DEN 16871.52
DEN 13497.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот тонер
касети за употреба во боја пакување бруто
тежина
g/кеса димензии
/pc
CT350674/CT350670 За Xerox Docuprint
C3300 DX/C2200 б.к во алуминиум
торба 1000 1.02
CT350675/CT350671 c 1000 1.02
CT350676/CT350672 м 1000 1.02
CT350677/CT350673 y 1000 1.02
100% компатибилен со оригиналниот

Декларирани спецификации

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
XEROX

Комплементите на стоката