• Новак
Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок Колекции За Xerox C1110 C1190 C1110B 525A 6180 6280 6125 Phaser 6130 Fuji ДП-C2100 Печатач

Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок Колекции За Xerox C1110 C1190 C1110B 525A 6180 6280 6125 Phaser 6130 Fuji ДП-C2100 Печатач

DEN 16871.52
DEN 13497.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот тонер
касети за употреба во боја пакување бруто
тежина
g/кеса димензии
/pc
За Xerox C1110/C1190/C1110 B/
525 A/6180/6280/6125
Phaser 6130
За Dell 1320/3110/3115/3130
За Epson C2800/3800
За Fuji Xerox ДП-C2100
За NEC Muktiwriter 5700 C
ПР-L5700 C 5750 C ПР-L5750 C б.к во алуминиум
торба 1000 1.02 C1110 c 1000 1.02 м 1000 1.02 y 1000 1.02
100% компатибилен со оригиналниот

Декларирани спецификации

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
XEROX

Комплементите на стоката