• Новак
Рефил Копир Боја Тонер Прашок За Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 C 451 550 650 Развие ineo + +451 +550 +650 Печатач

Рефил Копир Боја Тонер Прашок За Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 C 451 550 650 Развие ineo + +451 +550 +650 Печатач

DEN 16871.52
DEN 13497.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот боја копир тонер прашок за Коника Minolta Bizhub C451/C550/C650 Развие ineo +451/550/650 1kg/торба
ТОНЕР ПРАВ МОДЕЛ : C451
ТОНЕР КЕРТРИЏ МОДЕЛ :
За Коника Minolta Bizhub C451/C550/C650 Развие ineo +451/550/650
СЕ КОРИСТИ ЗА ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТАЧ ЛИСТАТА :
За Коника Minolta Bizhub C451/C550/C650 Развие ineo +451/550/650
БОЈА : Црна / Синозелена / Магента / Жолта
ПАКУВАЊЕ : Алуминиум Торба
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА : 4 x 1000g/торба
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА : 4 x 1.05 КГ/ВРЕЌА
100% компатибилен со оригиналниот

Декларирани спецификации

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
Коника Minolta
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes

Комплементите на стоката