• Новак
Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За Ricoh Aficio MPC2030 MPC2010 MPC2050 MPC2550 MPC2051 MPC2550 MPC2551 Печатач

Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За Ricoh Aficio MPC2030 MPC2010 MPC2050 MPC2550 MPC2051 MPC2550 MPC2551

DEN 16871.52
DEN 13497.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
4 x 1 Kg/торба Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За Ricoh Aficio ПРАТЕНИК C2530 C2051 C2551 РЕК " 2030 2010 2050 година 2550 Печатач за употреба во боја пакување бруто
тежина
g/кеса димензии
/pc За Ricoh MPC2030/2010/2050/2550/
2530/2051/2551
За Gestetner ДС C620/C720/C725
За Lanier LD 520 C/520 CL/520 CSPF/
525 C/525 CSPF/620 C/625 C
За Savin C9020/C9020 L/C9020 SPF/
C9025/C9025 SPF/C9120/C9125 б.к во алуминиумска торба 1000 1.02 c 1000 1.02 м 1000 1.02 y 1000 1.02
100% компатибилен со оригиналниот

Декларирани спецификации

Тип:
тонер во прав
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
RICOH

Комплементите на стоката