• Новак
Компатибилен ЗА XEROX Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045 печатач тонер кертриџ за 106R02182 / 106R02183

Компатибилен ЗА XEROX Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045 печатач тонер кертриџ за 106R02182 / 106R02183

DEN 2395.20

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : • 100% Сосема Нов Пакет Содржина : •10 PK × тонер кертриџ
(1)Точка Законик :
(2)Боја : Црна
(3)Компатибилен со :
XER Phaser 3010, 3040, Work Centre 3045
(4)Страната принос :
(5)Кертриџ Тип : Компатибилен
(6)Тапан Тип : Тонер Единица
(7)Чип : Со Чип

Декларирани спецификации

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
3010
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
БЛУМ
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
XEROX
Компатибилен Бренд:
за Xerox
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката