• Новак
Африкански Bazin Riche Ткаенина Нигериската Крпа Слични на Getzner Квалитет Гвинеја Brocade Материјал Памук Shadda Damask FEITEX

Африкански Bazin Riche Ткаенина Нигериската Крпа Слични на Getzner Квалитет Гвинеја Brocade Материјал Памук Shadda Damask

DEN 7770.72
DEN 5828.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Африкански Bazin Riche Ткаенина Нигериската Крпа Австрија Квалитет Африка Гвинеја Brocade Материјал 100% Памук Shadda Damask FEITEX Точка Име : Feitex Кралски Дијамант Реден Број : FYCD96 W0111-C Ткаенина Материјал : Африкански Памук Brocade Квалитет : 100% чешлани памук,со Висок квалитет,Блесок ,Парфем и масло по завршувањето. Ширина : 55"/56" (138cm/140cm) Пакет : 10yards/торба(10 јарди=9.144 метри) Боја : 1#-10# (Други бои,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака) Дизајн : Нова,Мода,многу Популарна за Bazin Riche . Испораката од страна на случаен избор. Употреба : Африканската Традиционална Облека, Ткаенина,Модата Облека за Повод, Свадба,забава. Испорака : Таа ги зема 5-9 дена за испорака.
Напомена : Нашиот бесплатен превозот производи не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи
се одговорни за царински давачки.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите
дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашиот
земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
1. Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. 2. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да го реши секој проблем. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Декларирани спецификации

Ширина:
55''/56''
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
FEITEX
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Дише
Плетени Тип:
сплетам
Употреба:
Облека
Место на Потекло:
Кина

Комплементите на стоката

Памук, лен ткаенини Метар крпа tissu 145*100cm Етничка гроздобер облека за шиење Печатени цвет материјал за комбинација поврзана

метар метар метарПамук, лен ткаенини Метар крпа tissu 145*100cm Етничка гроздобер облека за шиење Печатени цве

DEN 432.00 720.00

50x160cm Гроздобер Бренд англиски Писмо Весник & Плоштадот Печатени Обрасци Памучна Ткаенина За DIY шиење Кукла Крпа постелнина

ZY DIY Гроздобер Бренд 50x160cm англиски Писмо Весник & Плоштадот Печатени Обрасци Памучна Ткаенина За DIY шиењ

DEN 216.00 229.92

бесплатен превозот сомот злато ткаенина за шиење rayon/свила кадифени ткаенини за облека собираат свила ткаенини крпа 2 бои

Фиксна ширина : 138cm, Свила сомот јас сум продажба на овој во еден двор : X 90cm 138cm повеќе купување ќе се намал

DEN 1585.00 1723.20

40 компјутери Сина Чувствува Крпа 1mm Чувствува Полиестер Ткаенини Чувствува Ткаенини Везана DiyNeedle Шиење рачно изработени

start Isv Module Wrap5760end Isv Module Wrap5760Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress!1 MM Чувствува ТкаенинаЧувс

DEN 236.00 259.20

Booksew Злато Во Прав Цвет И Пеперутка Морнарица Лен Висок Квалитет Дома Декорација За Шиење Комбинација Занаети Перница Уметност

Бренд Ткаенини : BooksewИме на производ : памук / лен ткаенини сечење парче.Материјал : 100% природен памук, лен

DEN 139.00 252.96

Памук twill крпа геометриски нордиските правец на дрвото стрелка Чадор за DIY облека перници завеси комбинација telas ткаенина

ЗА ПОВЕЌЕ ОД 1 / 2 МЕТАР ЌЕ СЕ НАМАЛИ ВО КОНТИНУИРАНА ДОЛЖИНАЗабелешка : за Било какви давачки,ДДВ и обичај

DEN 281.00 326.40

145*78cm 1pc Етничка Ткаенина Памук/лен Ткаенини,Југоисточна Азија Етничка Девојка Печатени Ткаенини Diy за Шиење Облека& Дома

100% Памук Ткаенини DIY Ткиво Комбинација Telas &чувствува&чувствува&telas&100% Памук Ткаенини DIY Ткиво Комбинациј

DEN 614.00 767.52

12pcs/многу Печатени Чувствував Не Ткиво Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Платно За Шиење Кукли Дома Декорација на Моделот Пакет

започнетекрајотНе Ткаени Чувствува Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Печатени Мека Чувствува На Домашна

DEN 182.00 228.00

Свила Лен Мешавина Ткаенина,Птица Животинско Отпечатоци,Мало Drape,Скулптури Ленти Текстура,Црвена,Зелена,Шиење,Мода Фустан,Кошула

**Пакет се смета како изгубени ако тоа не се дојде во рамките на 2months од објавување датум и следење информ

DEN 815.52