• Новак
Блок Emf Фабрика Онлајн Шопинг Продавница Electrically Проводници Ткаенина Користи за Проводници Перница Случај

Блок Emf Фабрика Онлајн Шопинг Продавница Electrically Проводници Ткаенина Користи за Проводници Перница Случај

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Блок Emf Фабрика Продавница Electrically Проводници Ткаенина Користи за Проводници Перница Случај На информација за производот :
Модел
YSILVER39#
Материјал
Сребрени влакна од 3,5%, памук 96.5%
Ширина
285cm
Бренд Име
БЛОК EMF
Тежина
135g/метри
Функција анти-статички Користат за анти-статички кревет лист
Избави
5days Прашања треба внимание :
Технички податоци ткаенина за изработка на кревет листови :
Површината спроводливост
Нега :
Машина перат со студена вода(под 30 centi-степен)
Не железо
Не белење
Без хемиски хемиско чистење
Производ слика :
Се Користи За :

Декларирани спецификации

боја:
Бела
Бренд Име:
БЛОК EMF
Ширина:
285cm
Велур Ткаенина Тип:
.
Шема:
Предиво Обоена
Плетени Тип:
weft
Стил:
Ripstop
Nonwoven Техника:
Се Топи На Разнесени
Техника:
Ткаени
Функција:
Анти-Статички
Тип:
Микрофибер Материјал
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Материјал:
сребро памук
Ширина:
285cm
Тежина:
135g/sqm
користат за:
земјата чаршаф
Предиво Count:
80/2*140D
Техника:
Ткаени
Тип:
Ripstop

Комплементите на стоката

Памук, лен ткаенини Метар крпа tissu 145*100cm Етничка гроздобер облека за шиење Печатени цвет материјал за комбинација поврзана

метар метар метарПамук, лен ткаенини Метар крпа tissu 145*100cm Етничка гроздобер облека за шиење Печатени цве

DEN 432.00 720.00

145*78cm 1pc Етничка Ткаенина Памук/лен Ткаенини,Југоисточна Азија Етничка Девојка Печатени Ткаенини Diy за Шиење Облека& Дома

100% Памук Ткаенини DIY Ткиво Комбинација Telas &чувствува&чувствува&telas&100% Памук Ткаенини DIY Ткиво Комбинациј

DEN 614.00 767.52

бесплатен превозот сомот злато ткаенина за шиење rayon/свила кадифени ткаенини за облека собираат свила ткаенини крпа 2 бои

Фиксна ширина : 138cm, Свила сомот јас сум продажба на овој во еден двор : X 90cm 138cm повеќе купување ќе се намал

DEN 1585.00 1723.20

40 компјутери Сина Чувствува Крпа 1mm Чувствува Полиестер Ткаенини Чувствува Ткаенини Везана DiyNeedle Шиење рачно изработени

start Isv Module Wrap5760end Isv Module Wrap5760Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress!1 MM Чувствува ТкаенинаЧувс

DEN 236.00 259.20

12pcs/многу Печатени Чувствував Не Ткиво Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Платно За Шиење Кукли Дома Декорација на Моделот Пакет

започнетекрајотНе Ткаени Чувствува Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Печатени Мека Чувствува На Домашна

DEN 182.00 228.00