• Новак
Teramila Божиќ Лен Ткаенини 8PCS/многу 45cmx50cm Precut Пакет Масти Квартал За Декорација Шапка Торба Бел Кукла Порибување за Шиење

Teramila Божиќ Лен Ткаенини 8PCS/многу 45cmx50cm Precut Пакет Масти Квартал За Декорација Шапка Торба Бел Кукла Порибување за

DEN 1483.68
DEN 816.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен


Следи за да Добиете Подарок
"Ве молиме следете мојата продавница. Така што ќе добиете 1 метар рачно изработени памук лента како подарок. Една ИДЕНТИФИКАЦИЈА може да се добие 1 подарок. "Teramila Тим на октомври 1, 2017
Ако кликнете на "следат" копчето на teramila насловна страница за да следите нас, ќе добие 1 метар рачно изработени памук лента како подарок. Една ИДЕНТИФИКАЦИЈА може да се добие 1 Подарок.
Ве молиме не заборавајте да оставите порака "јас го следам" кога ставање ред, па подарок може да ви бидат испратени.
Материјал : Лен(а не природни)
Употреба : Божиќ декорација,занаети.
Пакет : 8 PCS микс 45cmx50cm
Овие се пре-сече пакети.
Котираните цена е за 8 дизајни се меша.
Секој дизајн 1 парче(8x1=8 КОМПЈУТЕРИ).
НЕ можете да изберете дизајн.
Овие пакети се пре-сече,кога цел
2 единици или повеќе ,тоа НЕ е континуирано

Декларирани спецификации

Бренд Име:
TERAMILA
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
Лен / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
as described
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип:
Лен
Стил:
Лен
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Употреба:
торба, tablecloth,завеса,перница,перница,декорација, занаети
Материјал:
Лен

Комплементите на стоката

Облека за Шиење Памучна Ткаенина за Шиење Комбинација Пинк Девојка Цртан филм Twill Ткаенини Метар DIY Кукли Крпа Текстилна

T020101100% Памук Цртан филм Печатени Ткаенини за Бебешка Постелнина1.Материјал : 100% Памук ткаенини2.Стил : Twill

DEN 326.00 384.00

Свила Лен Мешавина Ткаенина,Птица Животинско Отпечатоци,Мало Drape,Скулптури Ленти Текстура,Црвена,Зелена,Шиење,Мода Фустан,Кошула

**Пакет се смета како изгубени ако тоа не се дојде во рамките на 2months од објавување датум и следење информ

DEN 815.52

40 компјутери Сина Чувствува Крпа 1mm Чувствува Полиестер Ткаенини Чувствува Ткаенини Везана DiyNeedle Шиење рачно изработени

start Isv Module Wrap5760end Isv Module Wrap5760Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress!1 MM Чувствува ТкаенинаЧувс

DEN 236.00 259.20

Памук twill крпа геометриски нордиските правец на дрвото стрелка Чадор за DIY облека перници завеси комбинација telas ткаенина

ЗА ПОВЕЌЕ ОД 1 / 2 МЕТАР ЌЕ СЕ НАМАЛИ ВО КОНТИНУИРАНА ДОЛЖИНАЗабелешка : за Било какви давачки,ДДВ и обичај

DEN 281.00 326.40

145*78cm 1pc Етничка Ткаенина Памук/лен Ткаенини,Југоисточна Азија Етничка Девојка Печатени Ткаенини Diy за Шиење Облека& Дома

100% Памук Ткаенини DIY Ткиво Комбинација Telas &чувствува&чувствува&telas&100% Памук Ткаенини DIY Ткиво Комбинациј

DEN 614.00 767.52