• Новак
200pcs Силиконска Гума Игла Мека Подлога Т-тип Мешана Боја Тетоважа Мека Гума Grommets Брадавиците Тетоважа Комплет Снабдување со Бесплатен Превозот

200pcs Силиконска Гума Игла Мека Подлога Т-тип Мешана Боја Тетоважа Мека Гума Grommets Брадавиците Тетоважа Комплет Снабдување

DEN 268.32
DEN 188.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


200pcs Силиконска Гума Игла Мека Подлога Т-тип Мешана Боја Тетоважа Мека Гума Grommets Брадавиците Тетоважа Комплет Снабдување со Бесплатен Превозот
Детали За Производот : Силикони Игла Подлога
Пакување : 200pcs
Карактеристики :
1.Гума брадавиците специјално дизајниран за тетоважа машина употреба 2.Одличен квалитет тетоважа машина grommets 3.Внимателно дизајнирани, одлична за употреба Спецификации : Состојба : Нова Материјал : Пластични Тип : Мека Т-тип Топ дијаметар 0.39 инчен / 1cm Дното дијаметар : 0.16 инчен / 0.4 см 0.47 инчен /1.2 см Количина : 200 PCS Боја : Мешана Боја Пакетот Вклучува : 200 парчиња Тетоважа Мека Гума Grommets Брадавиците Тетоважа Комплет Снабдување

Декларирани спецификации

Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
БТА-426A
Бренд Име:
ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА
Материјал:
Гума
Објект:
Гума Игла Подлога
боја:
мешана боја
Количина:
200pcs
is_customized:
Shpping:
Бесплатен превозот
Тип:
Мека Т-тип
Состојба:
Нови

Комплементите на стоката

100pcs Силикони Тетоважа мастило чаша носителот Пигмент Капи Тетоважа Мастило Носителот Трајна Шминка Тетоважа Материјали 2U0118

Брза испорака во 48 Часа.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.Ви препорачува

DEN 137.00 184.80

50Pcs /многу Средни Тетоважа мастило Носителот Прстени Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Контејнер/Чаши Капи Тетоважа материјали

Трајна Шминка Тетоважа Пластични Прстен мастило чаша носителотОваа шминка мастило капа прстен е специ

DEN 367.00 431.52

10pcs Двојна Глава Тетоважа Кожата Мазна Означување Пенкало Трајни Тетоважа Снабдување на Телото Уметност Декорација Алатки врвен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Погоден за канцелариски канцеларија и сликарство...

DEN 285.00 335.52

Тетоважа Веѓа Владетел Нерѓосувачки челик Златната ДЕБЕЛОМЕР Трајна Шминка Симетрични алатка веѓа divider тетоважа accesories

1pcs Нерѓосувачки челик Златната ДЕБЕЛОМЕР Веѓа Microblading Трајна Шминка Мерка Алатка Значи Златна Веѓа DIVIDER

DEN 364.00 383.52

Расположливиот 100Pcs Не-плетени Ткаенини за Еднократна употреба Лице Масажа Подлога Перница Покрие Крпа Маски Удобно Медицински

Расположливиот 100 Pcs Неплетени Ткаенини за Еднократна употреба Лице Масажа Подлога Перница Покрие Крпа

DEN 501.00 576.00