• Новак
2 парчиња/многу EZ мека екстра дебели Тетоважа пракса кожата Постојан makup тетоважа на кожата 2sides може да се употребливи 20*30*0.3 cm freeshipping

2 парчиња/многу EZ мека екстра дебели Тетоважа пракса кожата Постојан makup тетоважа на кожата 2sides може да се употребливи

DEN 706.56
DEN 671.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Ви благодарам многу за сите ваши поддржува!
. Но, вие треба да се обрне на враќање е превозот надомест на свој.
Услови & Услови(ЧПП)
7 дена се Врати&Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти.3 cm слободни shiping
Опис :
Боја : месо боја
Материјал : гума
Оваа нова екстра дебели Пракса со користење на различни техники од сенчење да конципирањето се Добие чувство за пиштол во раката.
со регистрирани воздухопловната, а ние ќе ви испратиме следење на број ние брод на предмети, ве молиме известете тоа.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.Ќе ви овозможи да се практикуваат без оштетување на вистински луѓе! Големина на : 20*30*3 мм Функција : Може да се користи и 2 страни.
Поштенски и Превозот политика
(4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата. направен од синтетичка кожа-како материјал,добро да се практикуваат врз наместо тоа на себе. Оваа состојба на обична тетоважа пракса кожа е совршена за совладување на вашата тетоважа дизајн, пред се обидуваат да работат на вистински кожата.
Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница
2 парчиња/многу EZ мека екстра дебели Тетоважа пракса кожата Постојан makup тетоважа на кожата 2sides може да се употребливи 20*30*0.

Декларирани спецификации

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Силика Гел
Број На Модел На:
Л-804-6
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Силика Гел
Тежина:
0.38kg with 2pcs
feature1:
веѓа пракса на кожата
feature2:
телото бенд
Предност:
безопасни нега на кожата
боја:
Свежа Боја
Големина:
20*30*0.3 cm
Број На Модел На:
екстра дебели Тетоважа Пракса на Кожата
Функција:
може да се користи во двете страни

Комплементите на стоката

10pcs/кутија црвено мрсна пенкало Тетоважа и Телото Уметност на Кожата Маркер Пенкало Двојно Писарот Пирсинг Пенкало yuelong

Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.4 cm (L x Кол) Предмети кои имаат физич

DEN 258.00 373.92

YILONG 4 парчиња/set Клип Кабелот Увезени силикони челик клип 2.4 m трговија на Големо цена за Тетоважа Машина Пиштол Напојување

4 парчиња / set Клип Кабелот Увезени силикони челик Клип 2.4 m трговија на Големо цена за Тетоважа Машина Пиш

DEN 734.00 863.52

500pcs L Големина Одделени за Еднократна употреба Трајна Шминка Прстен Тетоважа Мастило Веѓа Усна Тетоважа Пигменти Носителот

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

DEN 1183.00 1272.00

50Pcs /многу Мали Димензии Тетоважа мастило Носителот Прстени Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Контејнер/Чаши Капи Тетоважа

Трајна Шминка Тетоважа Пластични Прстен мастило чаша носителотОваа шминка мастило капа прстен е специ

DEN 293.00 345.12

12 picese за Еднократна употреба EZ Пластични Тетоважа Решение Работа Плоча Тетоважа Мастило Држачот за Чаши за Игли Совети

Услови & Услови(ЧПП)7 дена се Врати&Размена Политикадатум откако ќе се пријавите во пакетот Но, вие треба

DEN 772.00 813.12

50Pcs /многу Средни Тетоважа мастило Носителот Прстени Трајна Шминка Лесно Прстен Мастило Контејнер/Чаши Капи Тетоважа материјали

Трајна Шминка Тетоважа Пластични Прстен мастило чаша носителотОваа шминка мастило капа прстен е специ

DEN 367.00 431.52

Тетоважа Веѓа Владетел Нерѓосувачки челик Златната ДЕБЕЛОМЕР Трајна Шминка Симетрични алатка веѓа divider тетоважа accesories

1pcs Нерѓосувачки челик Златната ДЕБЕЛОМЕР Веѓа Microblading Трајна Шминка Мерка Алатка Значи Златна Веѓа DIVIDER

DEN 364.00 383.52

Расположливиот 100Pcs Не-плетени Ткаенини за Еднократна употреба Лице Масажа Подлога Перница Покрие Крпа Маски Удобно Медицински

Расположливиот 100 Pcs Неплетени Ткаенини за Еднократна употреба Лице Масажа Подлога Перница Покрие Крпа

DEN 501.00 576.00