• Новак
FLDNY+MDD FLDNY MDD Машки Женски Најлон месинг Знаме Женски Терминал Лопата заеднички изолирана ЖИЦА КОНЕКТОРИ 100PCS 22-16AWG 16-14AWG

FLDNY+MDD FLDNY MDD Машки Женски Најлон месинг Знаме Женски Терминал Лопата заеднички изолирана ЖИЦА КОНЕКТОРИ 100PCS 22-16AWG

DEN 135.36
DEN 122.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

4 12-10 AWG 4-6/mm 24 A Жолта
Информации За Исплата
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации.
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
. И ние ќе го прават истото за вас. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
Гаранцијата Се Враќа
1.
Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ.5/mm2 15 A Сина FLDNY5.
Превозот Информации
1.Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и проверка пред да брод од
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .Ние обезбедуваме 1 година гаранција .5/mm2 10 A Црвено FLDNY2-250 0.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
DMWD
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
FLDNY MDD FLDNY+MDD 22-16AWG 16-14AWG
is_customized:
Yes
Материјал:
Месинг и Најлон

Комплементите на стоката

DB9 COM сериски порт трансфер слободни заварување линија терминал RS232 приклучокот DR9 422 девет дупка плоча 485 машки и женски

DB9 COM сериски порт трансфер слободни заварување линија терминал RS232 приклучокот DR9 422 девет дупка плоча 485

DEN 400.00 439.20