• Новак
100 КОМПЈУТЕРИ 7.8 женски plug пролет терминал plug DJ627-7.8 C автомобил со 0.5-2.5 плоштадот приклучните

100 КОМПЈУТЕРИ 7.8 женски plug пролет терминал plug DJ627-7.8 C автомобил со 0.5-2.5 плоштадот приклучните

DEN 1060.80

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.
Плаќање
1.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Ви благодариме!^_^
.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.

Декларирани спецификации

Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
DJ627-7.8 C
is_customized:
female
Пол:
Yes

Комплементите на стоката

DB9 COM сериски порт трансфер слободни заварување линија терминал RS232 приклучокот DR9 422 девет дупка плоча 485 машки и женски

DB9 COM сериски порт трансфер слободни заварување линија терминал RS232 приклучокот DR9 422 девет дупка плоча 485

DEN 400.00 439.20

Изолирани Терминатор Жица Crimp Лопата Задник Конектори Црвено Жолта Сина Избрани Електрични конектори терминали Поставите терминал

300pcs Изолирани Терминали, Crimp Жица Конектори, Задник Лопата Прстен Вилушка Сет КолекцијаКарактеристики :

DEN 539.00 566.88

Бесплатен превозот 102pcs прстен терминал Бакар Crimp Конектор Изолирани Кабелот прстен Крајот Терминал поставите Жица терминали

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.25 4 20pcsRV1 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) ш

DEN 204.00 214.08