• Новак
0.8*6.5*2mm 316L Хируршки Челик CZ Гем Beze Поставите Злато Боја на Носот Завртка Прстен Студ Пирсинг Накит (60pcs/kot Mixeds 12 Боја)

0.8*6.5*2mm 316L Хируршки Челик CZ Гем Beze Поставите Злато Боја на Носот Завртка Прстен Студ Пирсинг Накит (60pcs/kot Mixeds

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !
4.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.
Големина:20g(0.Сликите покажуваат само дел од оние, што mayreceive избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !
Превозот
1.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.5 mm 60pcs/многу,Мешани 12 боја,Секој Гем Бои 5pcs, Можете да изберете свој сакате гем боја Материјал : Хируршки Челик Ако не се примените стоки и квалитетот не е задоволен! Ве молиме контактирајте со нас! 1.Се врати во рок од 7 дена;
3.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Купувачи се плати за враќање поштарина. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.

Декларирани спецификации

Метална боја:
злато боја
Главниот Камен Боја:
Бела, Мешан 12 Бои Скапоцен Камен
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Бренд Име:
FYZ
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DF-8371

Комплементите на стоката

5 Компјутери Сребрена Капка Вода Кристал Папокот Папокот Прстен Секси Тело Пирсинг На Жените Накит, Подароци Додатоци Случаен

Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови на уредување;2...

DEN 76.00 116.64

БОГ Пар Месинг Племенски Индискиот Спирала Mandala Лотос Цвет Обетки Обрачот пирсинг Шармантна Уво Тунелот Plug Пирсинг на Тело

Опис *100% Сосема Нов *Бренд : БЛАТО *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Бакар *Големина : 0.8 mm,1.4 mm.1.5 mm(К

DEN 145.00 177.60

ТЕЛОТО ПАНК Уво Проширувач Уво Пирсинг Сина И Виолетова Стакло Уво Приклучоци Тунели Мерачи Проширувач Тело Пирсинг Накит PLG

Уво Проширувач Уво Пирсинг 1 Пар На Сина И Виолетова Стакло Уво Приклучоци Тунели Мерачи Проширувач Тел�

DEN 176.00 187.20

Вистински Сјајна! Новиот Обичај Се Вклопуваат Се Зголеми Златна Боја Галвански Вампир Четири Отвори Лицето Hallow Злато Grillz

Оваа решетка е изградена од висок квалитет солидна месинг основни и силно позлатен родиум крај да им да�

DEN 345.00 431.52

Boho Мода Нето Мрежа Заеднички Синџир Подигнат Ѓердан Златна Боја Градник Жените Накит Секси Бикини Метални легури Едноставна

Ако вашата цел е повеќе од $100 ,слободен превозот преку "Федекс", DHL,EMS итн Ве молиме проверете со вашиот зе�

DEN 118.00 143.52

Бесплатен превозот 20pcs трговија на големо без Електрони хируршки Нерѓосувачки Челик vibrating јазик barbell пирсинг јазик прстен

испорака време : 715days11.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гара

DEN 2215.68