• Новак
Моден Опал Злато-боја Dangle Уво Приклучоци Уво Тунели Пирсинг Мерачи Уво Тунелот Expanders Прстени Тело Накит за Жените 28pcs/многу

Моден Опал Злато-боја Dangle Уво Приклучоци Уво Тунели Пирсинг Мерачи Уво Тунелот Expanders Прстени Тело Накит за Жените 28pcs/многу

DEN 3024.00

Достапност
Производот е достапен


Големина : 10мм 12mm 14mm 16mm 19mm 22mm 25mm

Декларирани спецификации

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Нови
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден

Комплементите на стоката

БОГ Пар Месинг Племенски Индискиот Спирала Mandala Лотос Цвет Обетки Обрачот пирсинг Шармантна Уво Тунелот Plug Пирсинг на Тело

Опис *100% Сосема Нов *Бренд : БЛАТО *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : Бакар *Големина : 0.8 mm,1.4 mm.1.5 mm(К

DEN 145.00 177.60

Еден Пар Слонот за Уво Проширувач Тело Пирсинг Накит од не ' Рѓосувачки Челик Една Школка Хартија Месо Тунелот Уво Приклучоци

Ние сме телото пирсинг накит производство,ние се специјализираат мода накит,имаме долгогодишно искуст�

DEN 83.00 98.40

1pcs Нови Пристигнување Був Пирсинг Папокот папокот Прстени Остава Телото Накит Пирсинг Парфеми За Жените Violetta Готски Unhas

00 / парче инчи) Бар дијаметар : за 1.П : Производи може да се направи тоа?A : Да, ние имаме свои фабрика и диза

DEN 259.00 288.00