• Новак
16G 14G Хируршки Челик Носот Септумот Clicker Сегмент Прстен Усна Брадавица Уво ' Рскавица Хеликс Tragus Студ Пирсинг Б Накит

16G 14G Хируршки Челик Носот Септумот Clicker Сегмент Прстен Усна Брадавица Уво ' Рскавица Хеликс Tragus Студ Пирсинг Б Накит

DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.Купувачи се плати за враќање поштарина. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.Се врати во рок од 7 дена;
3.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !
4.6 мм),16g(1.Материјал : 316 L Хируршки Челик Метална боја : silve Круг со дијаметар : 6mm,8мм,10мм,12mm
Бар дебелина : 14g(1.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.2 мм) Ако не се примените стоки и квалитетот не е задоволен! Ве молиме контактирајте со нас! 1.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.Сликите покажуваат само дел од оние, што mayreceive избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !
Превозот
1.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.

Декларирани спецификации

Главниот Камен Боја:
16GX6mm, 16GX8mm, 16GX10mm, 14GX8mm, 14GX10mm, 14GX12mm, се Меша 6 Големина
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Бренд Име:
FYZ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DF-5489
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Комплементите на стоката

Boho Мода Нето Мрежа Заеднички Синџир Подигнат Ѓердан Златна Боја Градник Жените Накит Секси Бикини Метални легури Едноставна

Ако вашата цел е повеќе од $100 ,слободен превозот преку "Федекс", DHL,EMS итн Ве молиме проверете со вашиот зе�

DEN 118.00 143.52