• Новак
ZTE MTRS-02X13-G СМ-1310-сса 10 километри-C влакна optical transceiver

ZTE MTRS-02X13-G СМ-1310-сса 10 километри-C влакна optical transceiver

DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот

Декларирани спецификации

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
MTRS-02X13-G
Состојба:
Нов и Оригинален

Комплементите на стоката