• Новак
Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај За OnePlus X Еден Плус X E1001 E1003 OPPO A30 Салата Водоотпорен Тренингот Рака СТП Телефон торба

Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај За OnePlus X Еден Плус X E1001 E1003 OPPO A30 Салата Водоотпорен Тренингот Рака СТП

DEN 239.52
DEN 177.00 -26 %

Достапност
Производот е достапен

торба -3.54 /торба торба Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 5%Попуст за повеќе од 10 компјутери руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. - Ако вашата потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. - Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Големина:
For Any Phone Below 6.0 inch
Тип:
Торбичка
дизајн:
Спорт
Бренд Име:
Aipipixia
Погоден модел на телефон 1:
Спорт Случај За OnePlus 3 3t за oneplus3 еден плус 3
Погоден Модел На Телефон 2:
За Oneplus 3T Еден плус 3 Oneplus3 Oneplsu A3000
Погоден модел на телефон 3:
За OnePlus X Еден Плус X E1001 E1003 OPPO A30
Погоден модел на телефон 4:
За OnePlus Еден OnePlus1 OnePlus A0001 A1000 A1001
Погоден модел на телефон 5:
за Oneplus Еден Два три 3 X
Погоден модел на телефон 6:
за Oneplus 1 2 3 X 3T 1+
ОДГОВАРА ЗА:
Тренингот Armband Носителот Pounch Појас
Употреба:
Пливање,Велосипедизам ,Џогирање, возење Велосипед, Трчање и слично

Комплементите на стоката

Универзален Мобилен Телефон Торба Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Чанта Случај Покритие за iPhone8 7 6 6s плус Мултифункционален

Карактеристика 2 : Телефон кеси,отворено мода половината торба,Бизнис Класичната Половината Торба,Адво�

DEN 371.00 402.72

CHEZVOUS Појас Телефон Случај за iPhone 5s 6 7 8 X Универзални Вистинска Кожа Мобилен Телефон Торбичка Спојувалка за Каиш Торба

CHEZVOПојас Телефон Случај за i Phone 5s 6 7 8 X Универзални Вистинска Кожа Мобилен Телефон Торбичка Спојувалка �

DEN 1366.00 1437.60

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Турбо X Сон 5.5 Инчен Пад на Превозот

Торбичка Случај за Турбо X Сон Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Турбо X Сон Заштитена од надворешни

DEN 388.00 431.52