• Новак
За Nokia Microsoft Lumia 650 5 Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Телефон Торба Случај Покрие Holster За Lumia 650

За Nokia Microsoft Lumia 650 5 Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Телефон Торба Случај Покрие Holster За Lumia 650

DEN 609.60
DEN 420.00 -31 %

Достапност
Производот е достапен


За Nokia Microsoft Lumia 650 5" Луксузни Микрофибер Кожа Ракав
Телефон Торба Случај Покрие Holster За Lumia 650
1.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ние имаме многу големина на овој случај , ние ќе ги провери пред да го испратите ,телефонот ќе одговара и , ве молиме да бидат сигурни да се купи !

Декларирани спецификации

Материјал:
Микрофибер
Големина:
For Lumia 650
Карактеристики:
кожа ракав
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia

Комплементите на стоката