• Новак
Море рок школки 20cm црвено/бело/розова/виолетова/жолта E27 Модерниот краток мода школка балкон таванот светлина светилка осветлување FG266

Море рок школки 20cm црвено/бело/розова/виолетова/жолта E27 Модерниот краток мода школка балкон таванот светлина светилка осветлување

DEN 1919.52

Достапност
Производот е достапен


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Да драги мои клиентите.
Опис :
(1) димензии : дијаметар висина 20cm 25cm
(2) материјал : природни школка
(3) боја : како што е прикажано во слика
(4) фотоелектрически монистра : E14 (не се вклучени)
(5) напон : 90v-260v ние ќе се базира на вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот магазин.
Ние брод на сите делови на светот, ако не сте во превозот листа, ве молиме контактирајте со нас прв,
Товарни и време можат да бидат различни.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
таванот светла
Гаранција:
G1
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Полиран Челик
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Карактеристики:
147852
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Школка
Тип На Прекинувач:
Никој
Број На Модел На:
170905
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
таванот светла

Комплементите на стоката

Луксузна Кристал Коцка На Плоштадот Дневна Соба Таванот Светилка Благородна Дневна Соба Таванот Светла Ресторан, Лоби Салон Таванот

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал Таванот СветлинаГолемина на 4 глави : Должина / ш

DEN 10496.64

Едноставен Кинески стил таванот светилка класична светилка дневна соба светилка спалната соба ресторан осветлување 3 глави таванот

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 9072.00

3 Глави Американски Бакар Живеење Кревет Соба Таванот Светла Нордиските Пост Модерна Едноставна Ресторан Стакло Дома Декор Осветлување

3 Глави Американски Бакар Живеење Кревет Соба Таванот Светла Нордиските Пост Модерна Едноставна Рестор

DEN 10374.00 11400.00

Едноставен модерен таванот светилка дома правоаголна светилка лустерот спалната соба светилка дневна соба светлата SJ8 moring

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

DEN 6960.00

Стакло Стапови Плоштадот LED Дневна Соба Таванот Светилка Европската Благородна Сала за состаноци Спалната соба Лоби Салон Ресторан

Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.30 инчен Кристално Стак

DEN 37712.64

FUMAT Паун Стил Кристал Таванот LED Светла Шарени Ефект Круг Aisle Осветлување на Влезот Ходникот Sconce Светла Стакло Таванот

Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти.Нашата цел е да бидете сигу�

DEN 1501.00 2114.88

Нордиските креативни едноставна дрвена таваница светла топло спалната соба цврсто дрво светилка Кинески стил трпезарија светилка

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м�

DEN 8592.00

Децата Таванот Светилка Авион Детска Спална Соба Цртан Филм Површина Монтира На Таванот Светла L70cm Модерните Деца Тавански

И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај Ве молиме бидете сигурни де�

DEN 7959.36

Бергер модерен минималистички LED Таванот Светла топла вода, коцка правоаголна ресторан дневна соба и спалната соба светилка

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

DEN 3792.00

модерната срце облик на LED таванот светилка за статистика светилка студија ресторан круг децата соба спална соба осветлување

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 10368.00

Нордиските LED прстен таванот светла креативни канал спалната соба влезот коридор дома фенери дневна соба таванот тавански светилки

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 6480.00

Едноставен Кинески стил таванот светилка класична светилка дневна соба светилка спалната соба ресторан осветлување 3 глави таванот

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 9072.00