• Новак
12inch Европската Медитеранска Сини и Океанот сончоглед ретро Тифани таванот светлина јадење соба дневна соба и спалната соба балкон

12inch Европската Медитеранска Сини и Океанот сончоглед ретро Тифани таванот светлина јадење соба дневна соба и спалната соба

DEN 5616.96
DEN 3932.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Извор На Енергија:
DC
Стил:
Европа
Напон:
220V
Извор На Светлина:
Се КРИЕШЕ
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Стакло
Бренд Име:
DEEVOLPO
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Техника:
Кован
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
10
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Трпезарија
Материјал:
FRP
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
таванот светла
Апликацијата места:
Ходникот, спалната соба, студија, коридор, двор, јадење
Главното поле на примена:
Дома места
Светлината Тип:
LED СВЕТЛА
Оџак форма:
Круг
Број на извори на светлина:
Други
Зрачењето Област:
5 ㎡

Комплементите на стоката

Европски стил led таванот светилка балкон коридор предворјето студија спалната соба креативни круг кристал таванот светилка бесплатен

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

DEN 5664.00

Едноставен Кинески стил таванот светилка класична светилка дневна соба светилка спалната соба ресторан осветлување 3 глави таванот

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 9072.00

Нордиските LED прстен таванот светла креативни канал спалната соба влезот коридор дома фенери дневна соба таванот тавански светилки

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 6480.00

Децата Таванот Светилка Авион Детска Спална Соба Цртан Филм Површина Монтира На Таванот Светла L70cm Модерните Деца Тавански

И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај Ве молиме бидете сигурни де�

DEN 7959.36

34 инчен Tawny Кристал Круг Таванот Светилка Луксузни Бесплатен превозот Европската Благородна Дневна Соба и Спалната соба Хотелско

Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.8" Светлосен Извор :

DEN 38400.00

Стакло Стапови Плоштадот LED Дневна Соба Таванот Светилка Европската Благородна Сала за состаноци Спалната соба Лоби Салон Ресторан

Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.30 инчен Кристално Стак

DEN 37712.64

Кристал Таванот Светла Тела LED Светилки Модерна Злато Таванот Светилка Круг Дневна Соба Дома Затворен Осветлување 3 Бели Бои

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се подобри себеси плаќање 1 Предмети вратени по 7 де

DEN 27314.00 28752.00

led таванот светлина 30W led дете бебе соба светлата тавански светилки спална соба декорација светла децата спалната соба светлата

dianxiaobao_1 Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина на : Dia360x W80mm 30 WDia500x80 mm 50 WDia600 x80mm68 WDia800 x80mm90 WГлавните Матери

DEN 3928.00 4910.40

(EICEO) Модерен Минималистички LED Светилки на Таванот Ултра Тенок Купола Светлина Ветерници Дневна Соба и Спалната соба Нови

Electrodeless затемнувањеElectrodeless затемнување е да ја прилагодите светлината и боја температура на светилка, El

DEN 2448.00 3264.00

Море рок школки 20cm црвено/бело/розова/виолетова/жолта E27 Модерниот краток мода школка балкон таванот светлина светилка осветлување

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) димензии :

DEN 1919.52

Едноставен Кинески стил таванот светилка класична светилка дневна соба светилка спалната соба ресторан осветлување 3 глави таванот

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 9072.00