• Новак
Бергер модерен минималистички LED Таванот Светла топла вода, коцка правоаголна ресторан дневна соба и спалната соба светилка LU729320

Бергер модерен минималистички LED Таванот Светла топла вода, коцка правоаголна ресторан дневна соба и спалната соба светилка

DEN 3792.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Главното тело материјал : Железо
Главен материјал : стакло
Извор на светлина тип : LED
Светилка извор на светлина : со извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
Големина : види подолу
Стандардната бела светлина потреби топла светлина. Ве молиме оставете порака

Декларирани спецификации

Wattage:
25x25cm, 35x35cm, 45x45cm, 65x47cm, 90x60cm
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
170909
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Гаранција:
y1
Карактеристики:
0123
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Тип На Објект:
таванот светла

Комплементите на стоката

34 инчен Tawny Кристал Круг Таванот Светилка Луксузни Бесплатен превозот Европската Благородна Дневна Соба и Спалната соба Хотелско

Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.8" Светлосен Извор :

DEN 38400.00

Цврсти Дрвени LED Плоштадот LED таванот светлина правоаголна спалната соба ресторан дневна соба декорирани таванот светилка ZA10

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе ги тестираат на секој елемент внимателно пред пр

DEN 9552.00

Новиот Кинески брачен Кревет Плоштадот Таванот Светилка Спалната соба на Современото Живеење Соба led Ресторан Учење Светлина

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

DEN 13728.00

led таванот светлина 30W led дете бебе соба светлата тавански светилки спална соба декорација светла децата спалната соба светлата

dianxiaobao_1 Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина на : Dia360x W80mm 30 WDia500x80 mm 50 WDia600 x80mm68 WDia800 x80mm90 WГлавните Матери

DEN 3928.00 4910.40

Децата Таванот Светилка Авион Детска Спална Соба Цртан Филм Површина Монтира На Таванот Светла L70cm Модерните Деца Тавански

И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај Ве молиме бидете сигурни де

DEN 7959.36

Нордиските креативни едноставна дрвена таваница светла топло спалната соба цврсто дрво светилка Кинески стил трпезарија светилка

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

DEN 8592.00

Лофт 8.7 Инчен Гроздобер Индустриски E27 Lumiled Ретро Метал Таванот Светлина Американски Железо Полу Флеш Планината Насликани

5em}h2{маргинаbottom : .сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.сад : по{content : " ";приказ :

DEN 1397.00 1968.00

Едноставен модерен таванот светилка дома правоаголна светилка лустерот спалната соба светилка дневна соба светлата SJ8 moring

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

DEN 6960.00

Стакло Стапови Плоштадот LED Дневна Соба Таванот Светилка Европската Благородна Сала за состаноци Спалната соба Лоби Салон Ресторан

Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.30 инчен Кристално Стак

DEN 37712.64

30 8 Светла Кристал PC Ткаенина Таванот Светилка Луксузни Бесплатен превозот Европската Современото Живеење/трпезарија Лоби Салон

Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.Во двата случаи, кл

DEN 24314.40

Бесплатен Превозот Уметност decration 90-265V Модерна Топла Продажба Флорални Стил на Дизајн LED Кристал Таванот Светилка Сјај

Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!3.За Квалитетотние се на

DEN 6275.00 6604.80

Кристал Таванот Светла Тела LED Светилки Модерна Злато Таванот Светилка Круг Дневна Соба Дома Затворен Осветлување 3 Бели Бои

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се подобри себеси плаќање 1 Предмети вратени по 7 де

DEN 27314.00 28752.00

Железо Lumiled Гроздобер Ретро Абажур Таванот Светлина Фитинг Светилка Guard Жица Кафез осветлување тела Бар Кафулиња Оркестарот

Железо сенка E27 pendant светилка Lumiled индустриски стил фитинг приврзоциE27 фитингбез сијалицаЕден примерок

DEN 982.00 1056.00

3 Глави Американски Бакар Живеење Кревет Соба Таванот Светла Нордиските Пост Модерна Едноставна Ресторан Стакло Дома Декор Осветлување

3 Глави Американски Бакар Живеење Кревет Соба Таванот Светла Нордиските Пост Модерна Едноставна Рестор

DEN 10374.00 11400.00