• Новак
Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread на Цртан филм Мачка Печати Шема GT1056

Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread на Цртан филм Мачка Печати Шема GT1056

DEN 830.40
DEN 465.00 -44 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
WELOS
Број На Модел На:
GT1056
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
Печати
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
дизајн:
Моден

Комплементите на стоката

Cutom Tapestry Ѕид Виси,Модерен Протестираа Боксер Спортски Зглоб со Молња Печати Слика Постер Бебе Сина, Темно Корални Црна

Cutom Tapestry Ѕид Виси,Модерен Палми Шарени Ombre Позадина Музика Звучникот Уметност Печати Црвено Тен Ловец Зе

DEN 1121.00 2198.40

Enipate Психоделичен Констелација Галакси Простор Шема Tapestry Ѕид Виси Светлина-тежина Полиестер Ткаенини Ѕид Оркестарот Дома

# Ако сакате да видите повеќе за Tapestry,повеќе изненадувањеСпецификација : Материјал : ПолиестерОбјект : Ѕ

DEN 372.00 547.20

Cutom Tapestry Ѕид Виси,Канцеларија Класичен Игла До 50-тите години Инспириран Слика Polka Точки Кругови Печати Темноцрвена Рубин

Исто така да Прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / П

DEN 1121.00 2198.40