• Новак
Нови 8 боја пеперутка стп Кожа Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 Флип Книга Стои Покритие за Галакси Јазиче НА 7.0 СМ-T280 T285

Нови 8 боја пеперутка стп Кожа Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 Флип Книга Стои Покритие за Галакси Јазиче НА 7.0 СМ-T280

DEN 529.92
DEN 408.00 -23 %

Достапност
Производот е достапен

Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.
Зошто Ali Express На Превозот? Откако ќе го стави на својата цел на Ali Express, продавачот ќе испрати пакет на нашите превозот центар. Ние сме мило да испрати нова по што се добива на неисправни објект.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. Ако не примате стока кога неговата близина на определено време поставени од страна на aliexpress. Ако објектот се неисправни кога ќе примите, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да се направи кредитна memo (мемо) или понуда за наплата по неговиот објект е потврдена.Ако времето за испорака е доаѓање, ти уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат
5 .Затоа што секој човек екран ефект е поинаква, ќе има мало боја разликата!
4 . Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO / FPO. Ви плаќаат за да Aliexpress. Плаќање · 1. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Како можам да ги пратите цел испратени преку Aliexpress на Превозот?
Можете да проверите логистика информации директно во вашата нарачка детали. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, тоа може да биде уште испратена назад за размена.
ЗАБЕЛЕШКА
1. Ако не можете да потврдите испорака веднаш и ни остави 5 или 4 ѕвезди повратни информации, ние се ценат.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$11. Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Декларирани спецификации

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
За Samsung T280 T285
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Должина:
19inch
Бренд Име:
OL
Пакет:
Yes
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Ширина:
11.6inch
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Модел Компатибилност:
За Samsung T280 T285
Шаблон Тип:
Други

Комплементите на стоката