• Новак
YB За Apple iPad Mini 4 Случај СТП Кожа Силикони TPU Назад Стои Девојка Деца Подарок Таблет Покрие со картичка слот За Ipad Mini4

YB За Apple iPad Mini 4 Случај СТП Кожа Силикони TPU Назад Стои Девојка Деца Подарок Таблет Покрие со картичка слот За Ipad Mini4

DEN 569.28
DEN 438.00 -23 %

Достапност
Производот е достапен

Ако времето за испорака е доаѓање, ти уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат
5 . Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
Зошто Ali Express На Превозот? Откако ќе го стави на својата цел на Ali Express, продавачот ќе испрати пакет на нашите превозот центар. Цената на оваа точка е фиксна, можете да поставите цел на интернет и заврши плаќање директно. Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема 't нека проблем навистина да се реши. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот. Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. Времето за испорака зависи од дестинацијата и објективни фактори, таа може да потрае и повеќе од следниве редовни превозот време. Русија пријатели ве Молиме оставете ги вашите ИМЕ и презиме и Детални Адреса,Бидејќи Русија е нова политика. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако не сте задоволни со предметот или на превозот време, ве Молиме да не брзаат да го отвори спорот, можете да контактирате со нас, прво да комуницираат!
За apple ipad mini 4 7.
ЗАБЕЛЕШКА
1. Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO / FPO.9 инчен
Одличен за по-продажбата на услугата ве Молиме да не 't leave никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема ' т да ве изневери.

Декларирани спецификации

Должина:
20.7inch
Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Apple iPad mini 4
Материјал:
кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
14inch
Бренд Име:
OL
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Модел Компатибилност:
За Apple iPad mini 4
Шаблон Тип:
Други

Комплементите на стоката