• Новак
2017 Нови Шарени Симпатична Панда Тенок Кожа СТП прекривачот Случај Стојат Школка Домување Заштитник За iPad Воздух iPad 5 Случај 9.7 инчен

2017 Нови Шарени Симпатична Панда Тенок Кожа СТП прекривачот Случај Стојат Школка Домување Заштитник За iPad Воздух iPad 5 Случај

DEN 623.52

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме! Плаќање прифаќаме Кредитна Картичка или други методи за плаќање заштитени со Зачувам. Карактеристики на производот : Стокови : Случај за Apple ipad 5 Воздух Материјал : СТП Кожа Сите производи се тестирани пред превозот Одговара за ipad 5 ipad Воздух (9.7 инчен answer : ___________________________ Note : Ние ја цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек . Овој објект не вклучително и на таблет компјутер.Ако е потребно, контактирајте го користите, ние може да се постави едно време за шопинг на Aliexpress. исклучени) ЗАБЕЛЕШКА : ако изберете Исполнување од страна на Aliexpress, ве молиме не заборавајте потврди логистичка информации и плати на меѓународната товар.Но, ве молам да се купи со доверба, квалитет проблеми не се случило досега. 100pcs, 500pcs или дури и повеќе.7 инчен), Headphone & Податоци порта е резервирана MOQ : 1pcs/многу време на Испорака : 1day Пакување Листа : 1*Таблета случај за ipad 5 ipad Воздух Превозот и Ракувањето Ние брод во светот. Гаранција & Гаранција 7 Дена Пари Назад. (Sat & Сонцето. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 24 часа во текот на работни Дена по плаќање е примена. Или ве молиме да изберете друг брод начин.2017 Нови Шарени Симпатична Панда Тенок Кожа СТП прекривачот Случај Стојат Школка Домување Заштитник За i Pad Воздух i Pad 5 Случај 9. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени . Ние можеме да работиме заедно за да се реши!! TKS однапред! 1. Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден.(По добивањето на адаптер испраќа назад до нас) 24 Месеци Замена Гаранција. Сите пратки вклучуваат следење на број.

Декларирани спецификации

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Модел Компатибилност:
За Apple iPad 5 Воздух 1
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Бренд Име:
NiceHuiRu
Пакет:
No
Ширина:
9.7inch
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
9.7inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
За Apple iPad 5 Воздух 1
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Објектот:
За Apple iPad 5 Воздух 1 Случај Маска
дизајн:
8 дизајни
Луѓе:
Девојка, Момче, Жена, Маж
Име:
CNK
бесплатен подарок:
Yes
Шаблон Тип:
Солидна многу убава боја и популарни
Тежина:
500g
Гаранција:
12 месец
Состојба:
100% сосема нов и тест
Материјал:
СТП Кожа

Комплементите на стоката