• Новак
Нови 8 инчен Капацитивни екран на Допир digitizer сензор за WJ1539-FPC-V1.0 WanJ Таблет КОМПЈУТЕР Панел Бесплатен превозот

Нови 8 инчен Капацитивни екран на Допир digitizer сензор за WJ1539-FPC-V1.0 WanJ Таблет КОМПЈУТЕР Панел Бесплатен превозот

DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката & се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени & се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поради акции статус и време разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји & APO/FPO)
2. Ве молиме љубезно се направи видео Кога ќе ја отворите пакет !!!
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е & ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет & стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларирани спецификации

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
WJ1539-FPC V1.0 WanJ
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail со следење Бр.
време на испорака:
Во рок од 2 дена
Големина:
8 инчен
компатибилен за:
WJ 1539-FPC-V1.0 WanJ
Модел Нема:
WJ1539-FPC-V1.0 WanJ

Комплементите на стоката