• Новак
Myslc Калено стакло Чувари Заштитни Филмови За 7 инчен Android Таблет КОМПЈУТЕР MTK6572,MTK6577,MTK8382

Myslc Калено стакло Чувари Заштитни Филмови За 7 инчен Android Таблет КОМПЈУТЕР MTK6572,MTK6577,MTK8382

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен


Пакетот вклучува : 1pcs калено стакло
Функција Екран заштита филм за 7 инчен MTK6572,MTK8312,MTK8382 Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : P ro tection филм за 7 инчен MTK6572,MTK6577,MTK8382 таблета ,не одговара за други модели Материјал : Напредни МИЛЕНИЧЕ Ригидност : 3 H-4 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна
сликата на 7 инчен таблет,пред страна како на сликата подолу,ако најдете вашиот таблет има голема разлика со слика ве молиме да ни прашуваат за тоа ,пред да ја купите екран заштитник
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Декларирани спецификации

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Пакет:
no

Комплементите на стоката