• Новак
2017 Топла Розово Злато Sequin ПРАВОАГОЛНА Tablecloth 120cmx200cm Sequin Маса Крпа Свадба Настан Партија Банкет Материјали Декорација

2017 Топла Розово Злато Sequin ПРАВОАГОЛНА Tablecloth 120cmx200cm Sequin Маса Крпа Свадба Настан Партија Банкет Материјали Декорација

DEN 1065.12
DEN 959.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,

Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро

Декларирани спецификации

Спецификација:
120cmx200cm, 60inx102in, 120cmx400cm, 72inx132in, 60inx120in, 90inx120in, 90inx132in, 90inx156in, 90in round, 108in round, 120in round, 132in round
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Дома
Бренд Име:
LQIAO
Шема:
Извезена
Стил:
Американски Стил
Големина:
sequin tablecloth 120x200
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Роуз Злато Sequin Tablecloth 120x200
Техника:
Плетени
Функција:
tablecloths за свадби
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Правоаголни tablecloth
Употреба:
свадба декорација
Употреба:
Свадба, На Отворено, Хотел, Партија, Банкет, Дома, Други
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
вез sequins
Стил:
Американски Стил
Обликот:
Правоаголна Маса Крпа/Правоаголник Tablecloth
Големина:
48x80 inch Sequin Table Cloth Rose Gold
MOQ:
1 Парче
Sequin Tablecloth Боја:
Роуз Злато/Шампањ Sequin Tablecloth(над 84 видови бои)
Is_customized:
Yes, all others we can do for you
toalha де меса:
sequin tablecloth/sequin маса крпа

Комплементите на стоката

Ткаенина, Памук и Лен Крпа Југоисточна Бохемски Пастирски Книжевна Маса Крпа Круг Чај Tablecloth за Партија Вечера трпезарија

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1 парче* Табела Текстил, Ткаенини : Памук, Лен и Големина на : Tablecloth : 6

DEN 349.00 499.20

Оригиналната Јапонска уметност цртан филм печатење дебел памук ткаенини маса крпа анти-масло плоштадот кафе на маса покрие крпа

обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба с�

DEN 662.00 719.52

Многу Бои Природните Hessian Burlap Табела Тркач Со Чипка Ткаенина За Настан/Партија/Банкет/Божиќ Селски Свадба Оркестарот 30cmx275cm

2.75mx30cm Црна Природни Гроздобер Burlap Чипка Hessian Табела Тркач Состојба : Сосема Нов и висок квалитет.Материј

DEN 403.00 537.12

На кафе Глуварче Лен Маса Крпа Земја Стил Ајфеловата Кула Печати Мултифункционален Правоаголник Табела Покрие Tablecloth

modname=ckeditorИме : Квалитет лен tableclothМатеријал : Памук и ленСтил : map, кулаТехнологија : животната средина печ�

DEN 273.00 287.52