• Новак
Бесплатен Превозот 120x200cm Сина Везови Мрежа Sequin Tablecloth Sequin Табела Шалче Свадба/Декорација Sequin Маса Крпа

Бесплатен Превозот 120x200cm Сина Везови Мрежа Sequin Tablecloth Sequin Табела Шалче Свадба/Декорација Sequin Маса Крпа

DEN 1278.24
DEN 959.00 -25 %

Достапност
Производот е достапенПовеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,
Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро

Декларирани спецификации

Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Морнарско Сина Sequin Tablecloth 120x200
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Бренд Име:
LQIAO
Шема:
Извезена
Обликот:
правоаголник
Големина:
table cloth 120x200
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
Yes
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
свадба декорација
Употреба:
tablecloths за свадби
Употреба:
Свадба, На Отворено, Хотел, Партија, Банкет, Дома, Други
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
вез sequins
Стил:
Американски Стил
Обликот:
Правоаголна Маса Крпа/Правоаголник Tablecloth
Големина:
48x80 inch Sequin Table Cloth
MOQ:
1 Парче
Sequin Tablecloth Боја:
Морнарско Сина Sequin Tablecloth((над 84 видови бои)
Is_customized:
Yes, all others we can do for you
toalha де меса/sequin маса крпа:
табела облоги за свадби

Комплементите на стоката

Луксузно Црвено Платно Tablecloth Везени Флорални Шупливи Табела Покрие Правоаголна Домот Дома Партија Свадба Декорација

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна ат�

DEN 1963.00 3019.20

Божиќ Tablecloth За Табела Оркестарот Снегулка Полиестер-памук Божиќ Дрво Црвениот Елен Маса Крпа Правоаголна Микробранова Печка

добиете добар, но не се задоволни : contact me 3 не се примените стоки : ме контактирате 4.Може да се реши недост

DEN 336.00 431.52

UFRIDAY Круг Отворен Чадор Tablecloth Патент Геометриски Флорални Табела Покрие Модерна Едноставен Хотел Водоотпорен Маса Крпа

UFRIDAY Круг Отворен Чадор Tablecloth Патент Геометриски Флорални Табела Покрие Модерна Едноставен Хотел Водоо

DEN 768.00 1096.32

Новиот Хотел Памук Полиестер Tablecloth Сина Плоштадот Plaid Шема Tassel Прашина-доказ Маса крпа Правоаголна Свадба Покрие платно

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката �

DEN 264.00 432.00

Лен Маса Крпа Цртан филм Куќа Печатење на Сини Правоаголник Памук Кафе на Маса Покрие Tablecloth со Чипка Работ Бесплатен Превозот

^_^мултифункционален висок квалитет на платно,може да се користи за Микробранова печка,фрижидер,компјут

DEN 404.00 518.40

Ткаенина, Памук и Лен Крпа Југоисточна Бохемски Пастирски Книжевна Маса Крпа Круг Чај Tablecloth за Партија Вечера трпезарија

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1 парче* Табела Текстил, Ткаенини : Памук, Лен и Големина на : Tablecloth : 6

DEN 349.00 499.20