• Новак
2 парчиња/Пакет светне Трепка Коса Екстензија Плетенка Клип Подарок Пони Опашка Влакна

2 парчиња/Пакет светне Трепка Коса Екстензија Плетенка Клип Подарок Пони Опашка Влакна

DEN 124.32

Достапност
Производот е достапен


Функција :

1.Осветлете ја вашата коса со оптички влакна коса додатоци!
2.Лесно Клипови во косата
3.Направено од Влакна Оптика дека ќе светне кога е вклучена
4.Носете ја косата клип под косата, така што само светлата се видливи
5.Кога коса екстензија е исклучено тоа е бела, кога е вклучена таа зрачи Црвена, Бела, Зелена или Сина
6. Косата насоки lengthis околу 13.78 инчи.
7.Совршен за вас да се забележи на забави, концерти, клубови, дома доаѓање, и други специјални прилики!
8.Ајде да се тресат на забавата со сјајна коса сега!
9.Придвижуван од еден CR1220 3 V и еден 389 A (вклучени) батерии
10.ON/OFF прекинувач
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот
Пакетот вклучува :
2 x Flash LED Плетенка

Декларирани спецификации

Карактеристики:
Блескави
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
LIYUAN
Предупредување:
Не Се Јадат
Пластични Тип:
PC
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Флеш Плетенка

Комплементите на стоката

2 Стилови РК Летање Топката Прозрачна Лет Топката Електронски Инфраред Индукција Авиони Далечински Управувач Играчка LED Светло

Со совршена комбинација на peal моделирање,боја на светлина се направи боја бесконечна промени,повеќе пр�

DEN 177.00 177.12

Топла Продажба Пурпурна Трепкачко Светло 3pcs Поставите Девојки Led Трепкачко Светло Самовила Пеперутка Крило Стапче Headband

33 инченAnswer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации,може да биде 23cm грешка И објектот боја се при

DEN 142.00 228.48

Децата Цртан Филм Пеперутка Прозрачна Мода Флуоресцентни Стап Градинка Наставни Помагала Животинско Унисекс Студент Анимација

започнетекрајотМатеријал : ПВЦ + флуоресцентни во правМногу за еден сетсветлината принцип : Апсорбира с

DEN 219.00 230.40

yuanmbm најновите Магија небото светлина проекција виножито прстен/прозрачна играчки/бебе играчки За Деца/Деца подарок/новороденче

Функција : да се Стимулира бебето да е во боја визија, 7 шарени бои, новина визија Може да се промени во ра�

DEN 129.00 143.52

Креативни Дрвени Трепка Куќа Играчки Прозрачна Вила Модел Играчки Роденденски Подарок за Деца Деца Домување Декорација Украси

Материјал : Дрво +електронски conponentГолемина на : Q1 Две Соби стил : 14*15*15cmQ2 Двојно ката и стил : 14.15*16.5 cmQ3 Благ

DEN 653.00 816.00

Светат во Темница Бесплатен Превозот 1200pcs LED Светло Новина Пластични Бамбус Dragonfly Пропелер Отворено Играчка за Деца Подарок

[Име на производ] : прозрачна бамбус dragonfly [Производ Големина : 19.8 cm leaf length пакувањето на Производот : opp ке�

DEN 22618.00 25130.88