• Новак
2 парчиња автомобил светилки drl бел ден Автомобил стил дење работи светла за С/ord Нови F/ocus 2015

2 парчиња автомобил светилки drl бел ден Автомобил стил дење работи светла за С/ord Нови F/ocus 2015

DEN 6508.80

Достапност
Производот е достапен


Важи за : за С/ord Нови F/ocus 2015
Лево : Светло упатство
Право : светло упатство
4 линии : црвено на батеријата катоден, црна батеријата негативни, а потоа жолта СТАНКОВИЌ, бела потоа светлата позитивни.

Декларирани спецификации

Тип Socket:
D2H
Температура На Боја:
6000K
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил Марка:
или F/ord Нови F/ocus
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
или F/ord Нови F/ocus 2015
Wattage:
/
Бренд Име:
BoomBoost
Тип На Објект:
Извори На Светло
Led Чип Производител:
/

Комплементите на стоката

2xCar Styling16LED Лента Дење Работи Светлина whtie+Жолта Стабилна Кристал Бар светилки drl Светилка За Тојота / ФОЛКСВАГЕН Kia/hyundai/audi

Плаќање треба да се заврши со 15 дена или тоа ќе биде избришана автоматски Ние не сме одговорни за било об

DEN 907.00 1055.04