• Новак
1 Buc кожата линија LH магла светилка покрие предниот браник магла светлина рамки за Форд Фокус 3 III 2012-2014

1 Buc кожата линија LH магла светилка покрие предниот браник магла светлина рамки за Форд Фокус 3 III 2012-2014

DEN 671.52
DEN 618.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
1 Buc кожата линија LH магла светилка покрие предниот браник магла светлина рамки за Форд Фокус 3 III 2012-2014
ОЕМ Дел Број : L : BM51-19953-АД
Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност. Ви благодариме.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Светилка Капи
Автомобил модел:
За Форд Фокус 3 III
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
правец на ветер
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
SPEEDLONG
Објектот Тежина:
0.55
Модел Година:
2012-2014
Име На Модел:
SL1251-L
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
ОЕМ ДЕЛ НЕ.LH:
BM51-19953-АД

Комплементите на стоката

2 парчиња/Пар лево+право на магла светлина bezels предниот браник магла светилка решетка ги опфаќа намали За Buick Regal ГШ 2010-

Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Начин На Плаќање

DEN 4416.00 4799.52

MOPAI Метал Автомобил Надворешноста Опашка Светлина Покрие Светилка Капи Делови Декорација Заштита За Jeep Wrangler 2007 До Автомобил

Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме Автомобил Модел : За Jeep Wrangler 2007+ 2 Украсете го

DEN 1092.00 1149.60

Евра Guard Вртење Јачина на Светилка Покрие Светлата Покрие Трим Анти-судир со Автомобил стил Додатоци За Jeep Wrangler JK 2007-2015

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Премиерот на 304 нерѓосувачки

DEN 1612.00 1919.52