• Новак
75см Високи Siver Свадба candelabra кристал табела централен 10 компјутери/многу

75см Високи Siver Свадба candelabra кристал табела централен 10 компјутери/многу

DEN 40800.00

Достапност
Производот е достапен

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот и даноци задолжен да ги врати предметите.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена по нареди,во спротивно нарачката ќе бидат затворени од страна на Aliexpress! Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.

Декларирани спецификации

Стил:
Европа
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Метал Тип:
Легура
Тип:
Candelabra
Број На Модел На:
ddd
Материјал:
Метал
Употреба:
Свадби
Рачно изработени:
Yes

Комплементите на стоката

PEANDIM Идеи За Свадба Декорација Златна Боја Дома Свеќа Носителот Метал Кристал Светилник Партија Настани Табела centerpieces

Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди за опис, испорака и услуга ќе биде прифатена.Ние ќе provde попуст

DEN 1201.00 1716.00

Европската ретро декоративни свеќа носители,Романтична вечера свеќи оркестарот светилник Дома Декорација Свадба Партија Резерви.

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат�

DEN 1075.00 1075.20

ASFULL Птичји Кафез Железо Свеќа Носителот Дизајн Мароко Оркестарот Фенер Свадба Свеќа Носителот Дома Декорација на Маса за Миење

ASFULL Птичји Кафез Железо Свеќа Носителот Дизајн Moroccan Decor Фенер Свадба Свеќа Носителот Дома Декорација на

DEN 537.60

Креативни Дрвени Светилник Дома Украси Lotus Стил Свеќа Држачот за Дома Партија Фестивал Декоративни Свадба Декорација JJ248

Креативни Дрвени Светилник Дома Украси LotСтил Свеќа Држачот за Дома Партија Фестивал Декоративни Свадб

DEN 767.00 815.52

2015 година нови нерѓосувачки челик, бакар соја свеќа првенство,матирано сликарство свеќа носителот,кафе vadka мазга кригла пиење

новиот дом декорација сребро позлатен candelabra врежана легура декоративни кристал свеќа носители ретро с�

DEN 5262.72

2 Парчиња Украсни Леано Железо Candelabra Светилник 2 Арм 3 Светлина Свеќа Носителот Свадба Маса Биро Вечера Оркестарот Бесплатен

70 / парчеMoosehead Ковано Железо Куки / Европа и Америка Земјата Ѕид Оркестарот / Куќа Кука / Крпа Кука Гради�

DEN 6384.00

Бесплатен превозот Сребро метални легури Калај свеќа носителите на Европската Класична Романтика Одмор партија украси 3 рака

новиот дом декорација сребро позлатен candelabra врежана легура декоративни кристал свеќа носители ретро с�

DEN 5262.72