• Новак
TREAZY Прекрасен Цвет Кристал Свадба Накит Сетови Сребрена Боја Кристал Ѓердан Обетки Свадба Накит Сет за Жени

TREAZY Прекрасен Цвет Кристал Свадба Накит Сетови Сребрена Боја Кристал Ѓердан Обетки Свадба Накит Сет за Жени

DEN 335.52
DEN 262.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристал
Позлата : Сребро позлатен
Ѓердан должина : Околу 32+17cm
Обетки големина : 6cm
Накит Вид : Свадба Накит Сет
Совршен Висок Квалитет. Неверојатен дизајн, Благородна стил. Добро за случува на забава или банкет.
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Декларирани спецификации

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
TREAZY
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
006801
Обликотшема:
Цвет
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
earring стил:
Уво Pin
накит стил:
Европа и Америка Мода Свадба Накит Сет
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски Пријател
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Комплементите на стоката

Дебела сребрен накит сет на chrysanthemum поставите боја богатство сет на убава надворешна трговија накит трговија на големо

[купи]белешки 1 : физичка слика за повикување само, нашите производи се направени во вид Поделбата специј

DEN 1048.00 2016.00

Топла Продажба Позлатен Сребрен Накит Сет,Евтини Булчински Партија Сетови,Едноставна Инкрустирани Камен Dragonfly Сребрен Ѓердан

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

DEN 217.00 271.20

Сребро позлатен мода благородна домот префинет луксузен прекрасен рози класичен четири парче поставува топла продажба на сребрен

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклу

DEN 199.00 220.80

TREAZY Едноставни Геометриски Кристал Свадба Накит во Собата за Жените Сребрена Боја Кристал Ѓердан Обетки Поставите Партија

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалЃе

DEN 105.00 191.52

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински светла бисер вистински природните слатководни бисер ѓердани речиси

00 Цена$289 спаси$190[светла бисер] вистински природните слатководни бисер ѕвони, ѕвони може да се прилагоди

DEN 14976.00 28800.00

Накит Сетови За Жените Партија Додатоци Свадба Сино Дијамант Pendant Изјава Африкански Монистра Кристал Ѓердан Earring Хривнија

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже слика

DEN 399.00 767.52