• Новак
TREAZY Кристал Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Кристал Tassel Ѓердан Обетки Поставува Свадба Ангажман Накит Додатоци

TREAZY Кристал Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Кристал Tassel Ѓердан Обетки Поставува Свадба Ангажман Накит Додатоци

DEN 335.52
DEN 241.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристал
Позлата : Сребро позлатен
Ѓердан должина : Околу 30+17cm
Обетки големина : 3.9 cm*0.6 см
Накит Вид : Свадба Накит Сет
Совршен Висок Квалитет. Неверојатен дизајн, Благородна стил. Добро за случува на забава или банкет.
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Декларирани спецификации

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
TREAZY
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
0011J01
Пол:
Жените
Обликотшема:
Tassel
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
earring стил:
Уво Pin
накит стил:
Европа и Америка Мода Свадба Накит Сет
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски Пријател
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Комплементите на стоката

TREAZY Едноставни Геометриски Кристал Свадба Накит во Собата за Жените Сребрена Боја Кристал Ѓердан Обетки Поставите Партија

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалЃе�

DEN 105.00 191.52

Shamty Чисто Злато Боја Африкански Монистра Накит Поставите Свадба За Жените Дубаи Прстен, Обетки Синџир Pendant Хривнија Headwear

1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата 2 Објектот ќе биде пре

DEN 475.00 678.24

Сребро позлатен мода прекрасна домот класичен рафинирани едноставна капките вода четири парче поставува топла продажба на сребрен

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклу

DEN 154.00 170.40

Сребро позлатен мода благородна домот префинет луксузен прекрасен рози четири парче поставува топла продажба на класичен сребрен

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклу

DEN 188.00 220.80

Топла Продажба Позлатен Сребрен Накит Сет,Евтини Булчински Партија Сетови,Мода Waterdrop Сребрен Ѓердан Алка Прстен Три-парче

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

DEN 156.00 194.88

925 stering сребрен накит сребро обрачот обетки топла продажба модни жените наоди голема огромен секојдневен солидна обрачот

Секоја слика се земени од реалните на објектот ќе добиете.Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,искл

DEN 102.00 125.76

НОВА бела сет со виолетова кристал поставите 925 Sterling Silver одговараат направени морски гем Ѓердан за жените фунта-сребро-накит

14 g Pendant : 4.2 Затоа што сликата не може да се спореди со физичка е сооднос, така пред да го купат, ве молиме в

DEN 924.00 1776.00

Almei 49%попуст Сребрена Боја Срцето Накит Поставите Свадба Булчински Обетки Ѓердан Прстен Поставите Виножито Розова Кристал

Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ з

DEN 384.00 751.68

Надворешна трговија на големо НОВ сет капка вода мачка очи поставен розова 925 Sterling Silver Сет за жените фунта-сребро-накит

Но, поради природата на природен дијамант е ништо вонредни како да е направено од страна на духовите, е ц

DEN 422.00 811.68

Љубов Монолог Прилично Сина 925 Печат Сребрена Боја Имитација Оган Опал Накит Сетови за Свадба Прстен Големина 5 / 6 / 7 / 8

ИспоракаНие брод на ставка(и) од кина во светот во 24час.Ве молиме бидете советувани дека Сите предмети т�

DEN 601.00 911.52