• Новак
Kyunovia 14 Факултативна Бои Гроздобер Слива Свадба Цвеќиња Сатен Рози Булчински Букети Чипка Brooch Букет со Сребро Монистра FE63

Kyunovia 14 Факултативна Бои Гроздобер Слива Свадба Цвеќиња Сатен Рози Булчински Букети Чипка Brooch Букет со Сребро Монистра

DEN 1548.48
DEN 929.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.10 /парче US $ 34.14 /парче US $ 3. кога ставање ред, ние ќе го достави до пост службеник или да напишете на вашиот парцела.30 /парче US $ 15.96 /парче US $ 7.80 /парче US $ 32.36 /парче US $ 1.20 /парче US $ 34.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена. Чувајте се далеку од децата.
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени специјално (наменско) изработените производи не прифаќаме враќа и Секој рачно изработени букет може да имаат малку поинаква од под слика се покаже., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот.78 /парче US $ 8.80 /парче US $ 32.90 /парче US $ 41. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови.
Слика Покаже :
Safe Тетрапак Пакување за превозот :
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА.13 /парче US $ 34.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Свила,Полиестер,Rayon,Viscose,Spandex
Број На Модел На:
FE63
Објектот Висина:
23cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Ширина:
18cm
Тип На Објект:
Свадба Букет
Материјал:
Вештачки Сатен Трендафил Цвеќе со монистра,брошеви
Прилики:
Свадба,Фотографија,Keepsake,Festivel Подароци,Партија
Земја на потекло:
кина
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Свадба Деверуша Држи Цвеќе Булчински Се Зголеми Букети 2018 Нови Пристигнување Свадба Студио Реквизити Пролет Видови На Вештачки

Свадба Деверуша Држи Цвеќе Булчински Се Зголеми Букети 2018 Нови Пристигнување Свадба Студио Реквизити П

DEN 1428.00 1680.00

H&S БУЛЧИНСКИ Европски Стил Бела Чипка Свадба Булчински Букети Цвеќиња Со Кристално Бисери Ramo Boda Деверуша Цвет Букет Нови

Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети Генерално, По

DEN 1440.00 1919.52

Kyunovia Фантазија Роуз Свадба Букет Месечината и Ѕвезда Brooch Букет Сатен Невестата е Букет Бургундија Булчински Букет со Монистра

88 / парче парче парче.90 / парче Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар

DEN 1628.16

Kyunovia Нови Camellias Свадба Букет Цветни Растенија Букет Подарок Чипка се Справи со Keepsake Букет Градина Тема Свадба Цвеќиња

80 / парче Kyunovia Нови Camellias Свадба Букет Цветни Растенија Букет Подароци Чипка се Справи со Keepsake Букет Гра�

DEN 1391.00 1545.60

Златна гроздобер brooch букет рачно изработени накит кристал Злато Невестата 'с Букет Индивидуализира Свадба букети Мода личност

Купувачот треба да не контактирате во рок од 7 дена по добивањето на објектот ,предмети мора да се врати �

DEN 12096.00