• Новак
Нови Пристигнување 8мм Жени Човек Сребро Тонови Волфрам Карбид Прстени Пломба Дрво и Школки Купола Бенд Удобност Одговара Свадба Бенд 7-12

Нови Пристигнување 8мм Жени Човек Сребро Тонови Волфрам Карбид Прстени Пломба Дрво и Школки Купола Бенд Удобност Одговара Свадба

DEN 1727.52
DEN 1123.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд : Saya
Материјал : Волфрам, Дрво и Школки
Боја : Сребрена
Ширина : 8mm
Големина : 7-12, исто така, може да се прилагоди
Пакет : едно парче на прстен
Како да се измери прстен големина
Плаќање
Ние силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa, Mastercard, QIWI,Запад Унија и Т/Т(банкарски)
2. Купувачот го заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
Превозот
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите производи на светот преку Кина, воздухот.
2. На pakage ќе биде испорака во рок од 48 часа откако ќе се прими плаќањето .
Сите превозот е следење на број, пакетот може да се провери во било кое време.
3. Нашата цена не вклучува далечински испорака такса, данок, ДДВ итн.
Да се осигура дека вие не треба да плаќаат данок или да се плати минимален данок, ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви даде задоволителен резултат.

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
волфрам
Повод:
Свадба
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Број На Модел На:
TR023
боја:
Сребро и Шарени
Ширина:
8mm
плаќање:
Зачувам, Запад Union, Paypal, T/T
Материјал:
Волфрам Карбид
Користете прилики:
Партија, Ангажман, Годишнина, Свадба
Е Прилагодена:
Yes

Комплементите на стоката

Луксузна Шарени Цвет во Облик на Прстен за Жените Мода Розова Сина ААА Циркон Прстен Европските Жени Свадба Накит НИ Големина

Име : Луксузни Шарени Цвет во Облик на Прстен за Жените Мода Розова Сина ААА Циркон Прстен Европските Же

DEN 228.00 239.52

8мм Сребро Титаниум Прстен Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кабли Завртки Пломба Машки Ангажман Мода Накит Свадба Бенд anillos mujer

Тука е engrave услуга : 2 Две црни кабли дава овој прстен исклучителен изглед.Таму е многу ограничен простор

DEN 416.00 717.60

U7 Голема Кристал Прстен Сребрен/Златна Боја Мода Накит Луксузни ААА Кубни Циркони Свадба Прстени За Жените Подарок Партија R419

Може да го проверите вашиот големина како на следнава слика : Прстен Големина Референца САД / Канада, ве

DEN 311.00 622.08

Промоции Нов Дизајн Прстен Модни Луксузни Домот Шарм Солидна 925 Sterling Silver Круг Жени Мажи Ангажман Љубители Прстени Подарок

Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на распола

DEN 1206.00 2078.88

Промет на големо со 10pcs Сребро Злато Плоча Крстот Цвет Прстени За Жените Легури на Метал парична Казна Jesery Midi Pinkie Луксузни

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ33543354 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 250.00 431.52

Bamos Геометриски Облик ААА Циркон Камен Прстени За Жени Мажи Црното Злато Исполнет Свадба Партија Ангажман Прст Прстен Bijoux

Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка2 Ако најдете големината на производите не ви одг

DEN 328.00 468.00

Афион Сребрен Прстен Црвениот Цвет Слика Уметност Уникатна Уметност Гроздобер Прстен Накит За Подарок На Жените И Мажите Љубовници

започнетекрајотстаклена купола прстен На Ѕвездена Ноќ со Vincent Van Gogh 1889рачно изработени Keepsake ПРСТЕНЅвез

DEN 144.00 191.52

2017 нови 12mm магла ретки земјата стакло природни 8 бои прстени голем камен прстен свадба за жените галвански се зголеми злато

Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрз

DEN 176.00 288.96

Високо Квалитетен Производ Убава И Шармантна Обоени Школка Прстен За Жена Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Жена Подарок Љубов

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Имаат САД големина 5 # 6#7#8#9#во парк Ние се нашите пр

DEN 180.00 239.52